/ / / افتتاح فرستنده سوم مشهد و شهرستان های چناران، تربت جام، فریمان، سرخس، تایباد و نیشابور /// آخرین اطلاعات در خصوص مناطق تحت پوشش فرستنده سوم همدان:شهر همدان، رزن، کبودر آهنگ، بهار، فامنین و شهرهای قهاوند، جورقان، صالح آباد، قروه درجزین ، دمق و بخشی از روستا های تابعه برنامه تلویزیونی همه ی نامزد های ریاست جمهوری در صفحه ی اصلی
⭕️شبکه خبر، در مسیر پیشرفت⭕️
شبکه خبر به عنوان ششمین شبکه سازمان صداوسیما در ۲ آبان ماه ۱۳۷۸ پخش آزمایشی خود را آغاز و پس از یک ماه در ۲ آذر ۱۳۷۸ بطور رسمی فعالیت خود را شروع کرد.
این شبکه در زیرمجموعه معاونت سیاسی سازمان صداوسیما فعالیت میکند.

🔸شبکه خبر بعد از تغییر مدیریت در اسفند ۹۳ پیشرفت قابل توجهی داشت و برای اطلاع رسانی بیشتر، بخشهای خبری خود را از ۳۲ بخش به ۴۵ بخش افزایش داد، گرافیک خود را تغییر داد و در اطلاع رسانی اخبار بسیار فعال تر و بروز تر عمل کرد.
🔹از مهمترین اتفاقاتی که شبکه خبر بصورت بسیار خوب و حرفه ای پوشش داد، مذاکرات هسته ای ایران و ۱+۵ (ژنو، لوزان و وین)، پخش زنده صحبت های باراک اوباما پس از توافق برای اولین بار در تلویزیون، فاجعه منا و اطلاع رسانی سریع از تعداد شهدا و مجروحان، کودتای ترکیه و ارتباط تصویری خبرنگار شبکه خبر از کنار تانک کودتاگران! و اخیرا پخش زنده مناظرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا بین دونالد ترامپ و هیلاری کلینتون اشاره کرد، که با واکنش مثبت مردم و رسانه ها  مواجه شد.
🔸در اتفاقی مثبت، پخش مستقیم مراسمات مهم داخلی و خارجی در این شبکه در ماه های اخیر افزایش قابل توجهی داشته است.
🔹برنامه《تیتر امشب》که هرشب به بررسی موضوعات روز سیاسی، اجتماعی و ... میپردازد، برنامه《پیشخوان خبر》که به اطلاع رسانی لحظه ای اخبار مهم ایران و جهان میپردازد و بخش خبری《خبر ۲۰》برنامه های موفق این شبکه هستند.
🔸اخیرا از احتمال ارتقای پخش این شبکه به HD تا پایان سال و تغییر گرافیک این شبکه نیز اخبازی به گوش میرسد که باید دید چه خواهد شد.
▶ به این ترتیب میتوان گفت که شبکه خبر در مسیر پیشرفت قرار گرفته است و با مدیریت و برنامه ریزی بیشتر ،در آینده نزدیک میتواند جایگاه بسیار بهتری پیدا کند.

موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: مقاله , شبکه خبر , صداوسیما


تاريخ : جمعه ۱۳٩٥/۸/٧ | ٩:۱٥ ‎ق.ظ | نويسنده : احسان حصارکی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.