/ / / افتتاح فرستنده سوم مشهد و شهرستان های چناران، تربت جام، فریمان، سرخس، تایباد و نیشابور /// آخرین اطلاعات در خصوص مناطق تحت پوشش فرستنده سوم همدان:شهر همدان، رزن، کبودر آهنگ، بهار، فامنین و شهرهای قهاوند، جورقان، صالح آباد، قروه درجزین ، دمق و بخشی از روستا های تابعه برنامه تلویزیونی همه ی نامزد های ریاست جمهوری در صفحه ی اصلی

▶ فوری

🔸همانطور که پیش از این گفته بودیم شبکه های شما، امید و ایران کالا به احتمال بسیار زیاد، از تاریخ ۳۰ شهریورماه، مصادف با عید سعید غدیرخم خواهند آمد.

 

عکس مخصوص سربرگ متحرک

🔹همچنین ترتیب شبکه ها تغییر خواهد کرد و نسخه SD شبکه تماشا نیز از طریق گیرنده های دیجیتال قابل دریافت خواهد بود.

 

🔹اطلاعات بیشتر و دقیق تر در ادامه ی مطلب👇

 

 

 


🔹مجید شعبانپور رییس مرکز تولید و فنی سیما درباره تغییرات شبکه ها و اضافه شدن شبکه های جدید به رسانه ملی عنوان کرد:
 💢 قرار است چند شبکه جدید به شبکه ها اضافه شود که به همین دلیل باید تنظیمات و چیدمان جدیدی روی فرستنده های دیجیتال صورت بگیرد.

💢 وی ادامه داد: ما به ناچار یا باید کانال های اچ دی را جابه‌جا کنیم و یا تعداد کانال ها را اضافه کنیم که برای کانال های اس دی که قرار است اضافه شوند، جا وجود داشته باشد.

💢 رییس مرکز تولید و فنی سیما درباره نحوه تغییرات و اینکه گفته می شود جانمایی بعضی از شبکه ها جا به جا خواهد شد، توضیح داد: ممکن است مردم کانالی را با شماره ۱۱ دریافت می کرده اند و حالا آن را با شماره دیگری ببینند. هدف اصلی این است که مردم کانال ها را با کیفیت بهتری دریافت کنند. بعضی درباره این تغییرات و جانمایی ها نگرانی دارند درحالیکه دوستان ما در معاونت فنی در تلاش هستند که این تغییرات کوچکترین لطمه ای به کیفیت دریافت و تنظیمات کانال های فرستنده های دیجیتال وارد.

💢 شعبانپور با اشاره به اضافه شدن شبکه های جدید گفت: در حال حاضر ما در تدارک جانمایی شبکه های ایران کالا، شما و امید هستیم تا مخاطبان بتوانند دریافت خوبی از این شبکه ها داشته باشند و ان شاءالله زمانیکه رییس سازمان صداوسیما اعلام کند، این شبکه ها به زودی با چیدمان جدید افتتاح خواهند شد که امیدواریم عید غدیر باشد. احتمالا شبکه های ایران کالا و امید ابتدا به صورت آزمایشی راه اندازی شوند و بعد از مدت زمانی پخش آنها به صورت رسمی ادامه یابد.

💢 وی در پایان از راه اندازی شبکه «تماشا» به صورت اس دی هم خبر داد و بیان کرد: شبکه «تماشا» که اکنون به صورت اچ دی دریافت می شود قرار است به صورت اس دی نیز راه اندازی شود تا مخاطبانی که امکان دریافت شبکه ها به صورت اچ دی را ندارند آن را به صورت اس دی ببینند، همانطور که شبکه سه نیز اکنون هم به صورت اچ دی و هم اس دی قابل دریافت است.

موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه شما , شبکه ایران کالا , شبکه امید , شبکه تماشا


تاريخ : یکشنبه ۱۳٩٥/٦/٢۸ | ۱۱:٤۱ ‎ب.ظ | نويسنده : احسان حصارکی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.