/ آخرين بروز رساني مطالب و نظرات تا ساعت /// 09:00 دوشنبه 1395/11/02 گستره پخش رسمی شبکه های اچ دی:تمامی مراکز استان ها/// شهرستان های سرخس و فریمان و چناران و خواف و دماوند و زیباکنار و بناب /// بررسی هویت بصری جدید شبکه نمایش سریال فرار از زندان هر شب ساعت 23 از شبکه نمایش تدارک شبکه امید و ایرانکالا برای افتتاح در بهمن ماه

راه‌اندازی رادیو تصویری زیارت به عنوان یک رادیوی سراسری ۲۴ ساعته در دستور کار سازمان قرار دارد.

دکتر علی دادی - معاون توسعه و فن آوری سازمان  صدا و سیما - در بازدید از بخش‌های مختلف حوزه فنی ساختمان صبا در صدا و سیمای مرکز خراسان رضوی، این خبر را اعلام کرده است.
 
او گفت: ما باید همه تلاشمان را صرف راه‌اندازی رادیو زیارت کنیم؛ چرا که مشهد با خیل عظیم زائران بارگاه ملکوتی حضرت رضا (ع) نیازمند رسانه‌ای شنیداری مختص زائران و مجاوران است که با راه‌اندازی این رادیو این مهم تامین می‌شود.

معاون توسعه و فن آوری سازمان در ادامه اظهار کرد: این رادیو برای شروع، قطعا نیازمند کمک مسؤولان محلی استان مانند آستان قدس رضوی، استانداری، شهرداری و اداره کل اوقاف است که در جلسات مختلف قول مساعدت داده شده و امیدواریم این تصمیمات اجرایی شود.

به گزارش ایسنا، رییس سازمان صداوسیما هم اواخر مرداد ماه امسال راه‌اندازی رادیو زیارت را در آینده‌ای نزدیک از اقدامات خوبی خوانده بود که می‌تواند در زمینه اقناع مخاطبان ولایت‌مدار کشورمان گام بردارد.

او گفته بود، مرکز این رادیو در مشهد مقدس است و با بقیه بقاع متبرکه کشورمان در شهرهای دیگر نظیر قم، شیراز و شهرری نیز ارتباط برقرار خواهد کرد.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: رادیو زیارت , رادیو تصویری


تاريخ : یکشنبه ۱۳٩٥/٦/٢۱ | ۱٠:٢٢ ‎ب.ظ | نويسنده : احسان حصارکی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.