/ / / افتتاح فرستنده سوم مشهد و شهرستان های چناران، تربت جام، فریمان، سرخس، تایباد و نیشابور /// آخرین اطلاعات در خصوص مناطق تحت پوشش فرستنده سوم همدان:شهر همدان، رزن، کبودر آهنگ، بهار، فامنین و شهرهای قهاوند، جورقان، صالح آباد، قروه درجزین ، دمق و بخشی از روستا های تابعه برنامه تلویزیونی همه ی نامزد های ریاست جمهوری در صفحه ی اصلی

🔹مهلت دارابی به مدیران مراکز استانها🔹

🔹معاون امور استان‌های رسانه ملی به مدیران کل صداوسیمای مراکز استان‌ها یک ماه فرصت داد تا با توجه به محدودیت‌های اعتباری و مالی سازمان، برنامه جامع خود را برای تغییر جدی در برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی ارائه کنند و در پنج ماه آینده نیز نتیجه ملموس این تغییرات در آنتن شبکه‌های استانی دیده شود.

🔸معاون امور استان‌های رسانه ملی افزود: این رقابت کار سختی است و مدیران و برنامه‌سازان رسانه ملی باید در اجرای 15 اقدام تعریف شده معاونت امور استان‌ها اهتمام جدی داشته باشند و برنامه‌های جدیدی ارائه دهند.

🔹دکتر دارابی شناسایی مسائل و مزایای نسبی هر استان و ارائه پیوست رسانه‌ای آن مسائل را از مهمترین وظایف مدیران کل صداوسیما در استان‌ها بیان کرد و گفت: گفتمان رسانه ملی بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری باید گفتمان امید و پیشرفت باشد و باید از هر گونه سیاه‌نمایی، مچ‌گیری و تخریب پرهیز شود.

🔸علی دارابی در مراسم گشایش نخستین نشست رشد و تعالی شبکه‌های استانی رسانه ملی در ارومیه که با حضور مدیران کل و معاونان صداوسیمای مراکز استان‌ها برگزار شد، گفت: امروز دیگر رقابت شبکه‌های استانی به رقابت با یکدیگر و شبکه‌های ملی ختم نمی‌شود بلکه باید با بازتعریف آنتن و جدول پخش به مقابله جدی با شبکه‌های فارسی زبانی بپردازید که ایمان و اعتقادات جامعه ما را نشانه گرفته‌اند.

🔹همکاری بایسته مراکز با شبکه "شما" ، توجه به برنامه‌های طنز و نشاط آور، معرفی دستاوردهای انقلاب و نظام به نسل جوان و ترغیب مردم با نمایش دستاوردهای دولت و توجه به آرشیو و استفاده بهینه از ظرفیت‌های سازمان در این زمینه از دیگر محورهای سخنان معاون امور استان‌های رسانه ملی در آیین گشایش نخستین نشست رشد و تعالی مراکز استان‌ها در ارومیه بود.


🔸وی تقویت سواد رسانه‌ای را از مهمترین ملزومات حرفه‌ای شدن در رسانه ملی بیان کرد و گفت: با توجه به فضای مجازی و تاکید رهبر معظم انقلاب برای استفاده از این ظرفیت، افسران جنگ نرم در رسانه ملی باید با درک صحیح مختصات فضای مجازی و ظرفیت آنتن گام‌های مهمی در فعالیت حرفه‌ای بردارند.

🔹دکتر دارابی از مدیران کل مراکز استان‌ها خواست با برگزاری جلساتی زمینه تعامل با نخبگان و صاحب نظران در استان‌ها را فراهم کنند و با تشکیل شورای راهبردی در هر مرکز و اتاق فکر راه‌های مطلوب جذب مشارکت صاحبان خرد و اندیشه در کارها را فراهم کنند.

🔸مهندس مجرد مدیرکل صدا و سیمای آذربایجان غربی نیز در این مراسم به تشریح ویژگی‌ها و جایگاه استان در ابعاد مختلف پرداخت و گفت: صداوسیمای مرکز ارومیه به عنوان نخستین مرکز تلویزیونی پس از تهران یکی از درخشان‌ترین مراکز رادیویی و تلویزیونی کشور به شمار می‌رود که با استفاده از ظرفیت نیروهای خلاق و توانمند توانسته است طیف گسترده‌ای مخاطبان را در این استان جذب کند.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها:


تاريخ : پنجشنبه ۱۳٩٥/٦/۱۸ | ٥:٥۸ ‎ق.ظ | نويسنده : احسان حصارکی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.