/ / / افتتاح فرستنده سوم مشهد و شهرستان های چناران، تربت جام، فریمان، سرخس، تایباد و نیشابور /// آخرین اطلاعات در خصوص مناطق تحت پوشش فرستنده سوم همدان:شهر همدان، رزن، کبودر آهنگ، بهار، فامنین و شهرهای قهاوند، جورقان، صالح آباد، قروه درجزین ، دمق و بخشی از روستا های تابعه برنامه تلویزیونی همه ی نامزد های ریاست جمهوری در صفحه ی اصلی
♨️ احسان شیعه ، مدیر شبکه ورزش موفق بوده است یا خیر !!
⭕️طی چند روز گذشته حرف و حدیث های بسیار زیادی در مورد شبکه ورزش و مدیریت این شبکه در فضای مجازی دیده می شد لازم دونستیم عملکرد ایشان را در کانال فناوری و تلویزیون دیجیتال مورد نقد و بررسی کوتاهی قرار دهیم.
💢او از ۲۷ خرداد سال ۱۳۹۴ سکان مدیریت کانال ورزش را گرفت و عملکرد نسبی خوبی نیز داشت.
در دوران فعالیت او بسیاری از ورزش های غیر توپی که قبل از مدیریت او پخش نمی شدند پخش زنده شد ، ورزش هایی همانند موتو۲ ، موتو۱ ، موتوجی پی ، فرمول۱ ، مسابقات دوچرخه سواری فرانسه و اسپانیا ، و... به مراتب پخش زنده شدند.
💢البته نقد ها و گاهی توهین های نابجایی نسبت به ایشان گرفته میشود که بدلایل زیر خواهد بود:
پخش نشدن برخی مسابقات ورزشی بلاخص فوتبال لیگ های اروپایی در ماهواره و فرستنده هایی که از ماهواره تغذیه میشوند ، نداشتن هویت بصری در خور ، پخش نشدن لیگ جزیره و  بی نظمی در کنداکتور پخش دانست.
💢البته تمامی عوامل فوق ارتباط خیلی مستقیمی با مدیریت شبکه ندارد ، بعنوان مثال پخش نشدن مسابقات در ماهواره مربوط به شبکه و مدیریتش نیست و این امور ماهواره و ارتباطات سازمان هست که باید پاسخگوی مسائل پیش آمده باشد.
💢اما بحث هویت بصری و گرافیک چشم نواز ارتباط بسیار مستقیمی با مدیر شبکه دارد و جای تعجب است که چرا احسان شیعه به این نکته مهم توجه خاصی نداشته و ندارد.
در پایان امیدواریم شبکه ورزش از این مخمسه رهایی یابد و با ساخت و استفاده از هویت بصری زیبا ومنحصر به خود و پخش لیگ انگلستان دل هواداران خود را بدست بیاورد.

موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه ورزش , احسان شیعه , فتی , اختصاصی


تاريخ : یکشنبه ۱۳٩٥/٦/۱٤ | ٩:٥٦ ‎ب.ظ | نويسنده : احسان حصارکی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.