/ / / افتتاح فرستنده سوم مشهد و شهرستان های چناران، تربت جام، فریمان، سرخس، تایباد و نیشابور /// آخرین اطلاعات در خصوص مناطق تحت پوشش فرستنده سوم همدان:شهر همدان، رزن، کبودر آهنگ، بهار، فامنین و شهرهای قهاوند، جورقان، صالح آباد، قروه درجزین ، دمق و بخشی از روستا های تابعه برنامه تلویزیونی همه ی نامزد های ریاست جمهوری در صفحه ی اصلی

احمد شهریاری معاون مالی و سرمایه انسانی رسانه ملی در حکمی اردشیر زابلی زاده را به سمت مدیر شبکه «ایران کالا» منصوب کرد.

🔹 این شبکه بزودی راه اندازی میشود 🔹

 

احمد شهریاری معاون مالی و سرمایه انسانی رسانه ملی در حکمی اردشیر زابلی زاده را به سمت مدیر شبکه «ایران کالا» منصوب کرد که حمایت از کالاهای ساخت ایران و کارآفرینان ایرانی، ترویج فرهنگ مصرف کالای داخلی و تقویت بنگاه های کوچک و بزرگ اقتصادی در کشور از جمله اهداف راه اندازی شبکه «ایران کالا» اعلام شده است.
🔹متن حکم در ادامه ی مطلب⬇

متن حکم معاون مالی و سرمایه انسانی صدا و سیما برای انتصاب مدیر شبکه «ایران کالا» به شرح ذیل است:

«بسمه تعالی

جناب آقای دکتر اردشیر زابلی زاده

نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند در مدیریت های مختلف رسانه ملی و با توجه به ساختار جدید معاونت منابع مالی و سرمایه انسانی به موجب این حکم، جنابعالی به سمت مدیر شبکه «ایران کالا» منصوب می شوید.

تبلیغ و معرفی کالاهای ساخت داخل در جهت حمایت از تولیدات ایرانی با کیفیت و تقویت بنگاه های تولیدی کوچک و متوسط از اهم وظایف شبکه مذکور خواهد بود.

انعکاس اخبار و رویداد های نمایشگاهی مربوط به کالاهای ایرانی و ساخت داخل، ترویج فرهنگ مصرف کالاهای ایرانی در بین خانواده های ایرانی، حمایت از صاحبان کالاهای ایرانی به منظور الگوسازی در جامعه، حمایت از کارآفرینان در جهت رونق تولید ملی از دیگر وظایف و ماموریت های محوله است.

بنابر این انتظار می رود با تبیین راهکارهای اجرایی لازم و رصد مستمر فعالیت های شبکه کالای ایرانی و نیز هماهنگی در رعایت کامل ضوابط پخش در رسانه ملی به صورت دائم و در مسیر تحقق اهداف و ارتقای جایگاه این شبکه گام بردارید.

امیدوارم همواره در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و تحقق منویات مقام معظم رهبری موفق و پیروز باشید.»

اردشیر زابلی زاده تا پیش از این انتصاب، سرپرستی دانشگاه صدا و سیما را بر عهده داشت که تا زمان تعیین رییس جدید دانشگاه، امور آن را سرپرستی خواهد کرد.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه ایران کالا , افتتاح


تاريخ : چهارشنبه ۱۳٩٥/٦/۳ | ۳:۱٤ ‎ق.ظ | نويسنده : احسان حصارکی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.