/ / / افتتاح فرستنده سوم مشهد و شهرستان های چناران، تربت جام، فریمان، سرخس، تایباد و نیشابور /// آخرین اطلاعات در خصوص مناطق تحت پوشش فرستنده سوم همدان:شهر همدان، رزن، کبودر آهنگ، بهار، فامنین و شهرهای قهاوند، جورقان، صالح آباد، قروه درجزین ، دمق و بخشی از روستا های تابعه لیست تمام فیلم های سینمایی نوروز 96 +سه شنبه آخر سال در صفحه اصلی و صفحه ویژه نوروز قرار گرفت
⚪شبکه ایران کالا راه اندازی میشود⚪
⭕️حجت الاسلام موسوی مقدم(قائم مقام رییس رسانه ملی):
🔹 شبکه‌ای با عنوان کالای ایرانی یا ایران کالا راه‌اندازی خواهد شد که مربوط به اقتصاد مقاومتی، اقتصاد ایرانی و کالاهای ساخت کشور خودمان است
پیش از این دکتر علی عسگری رییس رسانه ی ملی نیز از راه اندازی این شبکه‌ خبر داده بود
حجت‌الاسلام موسوی مقدم، قائم مقام رییس رسانه ملی از راه‌اندازی شبکه‌ی جدیدی در رسانه ملی با عنوان «کالای ایرانی» خبر داد.
🔹قائم مقام رییس سازمان صداوسیما در حاشیه آیین تکریم و معارفه رییس بسیج سازمان صداوسیما در جمع خبرنگاران حاضر شد و در پاسخ به پرسش خبرنگار ایسنا مبنی بر بازگشت شبکه‌هایی که در دوره ریاست محمد سرافراز حذف شده بودند با چه هدفی انجام می‌شود و آیا از میان این شبکه‌ها، شبکه بازار هم قرار است به تلویزیون بازگردد؟ اعلام کرد:‌ شبکه بازار به رسانه ملی برنمی‌گردد اما به جای آن شبکه‌ای با عنوان کالای ایرانی یا ایران کالا راه‌اندازی خواهد شد که مربوط به اقتصاد مقاومتی، اقتصاد ایرانی و کالاهای ساخت کشور خودمان است.
🔸او سپس گفت: شبکه‌هایی که در حال حاضر دوباره فعال شده‌اند، مثل شبکه «شما» که تنها شبکه‌ای است که مجددا راه‌اندازی شده و مربوط به مراکز استان‌ها است، پیش از این به دلیل مشکلات مالی متوقف شده بود. شبکه تهران هم بار دیگر به مأموریت اصلی خود بازگشت. به دلیل اینکه شبکه HD به تماشا تغییر مأموریت داشت شبکه ۵ هم به استان تهران بازگشت.
🔹او در پاسخ به دیگر پرسش خبرنگار ایسنا مبنی بر اینکه آیا این تغییرات هزینه‌هایی را دربرداشته است؟ اظهار کرد:‌ این تغییرات هزینه‌ای دربرنداشته است چرا که همه زیرساخت‌های آن‌ها فراهم بوده اما مدتی است مأموریت‌شان متوقف شده بود که دوباره از سرگرفته می‌شود.
🔸موسوی مقدم همچنین درباره بازگشت مجید آخوندی به سمت معاون سیاسی رییس سازمان صداوسیما و بازگرداندن عنوان «معاونت سیاسی» که در دوره محمد سرافراز به معاونت خبر تغییر کرده بود، توضیح داد: بخش عمده افرادی که در رسانه ملی فعالیت می‌کنند جوان هستند که اندوخته‌های فراوانی دارند اما با توجه به اینکه سازمان در این مقطع بنای توسعه در بخش‌های مختلف را دارد این ضرورت وجود دارد که از مدیران مجرب استفاده شود؛ ضمن اینکه سیاست جوان‌گرایی در سازمان صداوسیما ادامه دارد. اما اینکه ساختار معاونت خبر توسعه پیدا خواهد کرد این گونه نبوده است. این توسعه در عنوان از معاونت خبر به معاونت سیاسی بوده است. اما معاونت همان معاونت است و ساختار آن خیلی گسترش پیدا نکرده است که مغایر با کوچک‌سازی و چابک‌سازی شود.
🔹 بازگشت صداوسیما به دوره ریاست ضرغامی؟
وی در پایان درباره اینکه عنوان می‌شود تغییر و تحولات جدید، سازمان صداوسیما را به دوران ریاست سید عزت الله ضرغامی برگردانده است، اظهار کرد: بحث دوران آقای ضرغامی نیست، بلکه هدف استفاده از مدیران مجرب است که با تجربه باشند 

موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: افتتاح , شبکه ایران کالا , موسوی مقدم


تاريخ : سه‌شنبه ۱۳٩٥/٥/٢٦ | ۱٢:٥٠ ‎ق.ظ | نويسنده : احسان حصارکی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.