/ آخرين بروز رساني مطالب و نظرات تا ساعت /// 18:00 دوشنبه 1395/09/29 گستره پخش رسمی شبکه های اچ دی:تمامی مراکز استان ها/// شهرستان های سرخس و فریمان و چناران و خواف و دماوند و زیباکنار و بناب /// دریافت ۱۵ رادیونما استانی در فرکانس 482 فرستنده تهران سریال فرار از زندان هر شب ساعت 23 از شبکه نمایش با ما همراه باشید

همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان رئیس رسانه ملی با حضور در استودیوهای برنامه سازی و پخش شبکه های یک، سه ، پنج و HD تهران از نزدیک با همکاران و دست اندرکاران تولید و پخش، دیدار و گفت و گو کرد.

رئیس رسانه ملی همچنین درباره نقاط قوت برنامه یادآورشد: یکی از اصولی که در رسانه باعث رشد و تاثیر بر مخاطب می شود، اصل اخلاص است و اینکه برنامه ساز بداند خدا ناظر بر کار او است. برنامه ساز باید اخلاص داشته باشد و بداند که می خواهد کاری کند که مردم به واسطه خروجی فعالیت او به خدا نزدیک شوند.

در ادامه سری بازدیدهای رئیس سازمان از تلاشگران عرصه تلویزیون، دکتر علی عسکری با حضور در شبکه تهران از بخش‌های مختلف این شبکه نیز بازدید کرد. در این بازدید، کارکنان شبکه تهران به‌ خاطر تازه‌ تأسیس بودن این شبکه، برخی از محدودیت‌ها و نیازهای فنی را با ریاست سازمان در میان گذاشتند.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: علی عسگری , صدا وسیما


تاريخ : دوشنبه ۱۳٩٥/٤/۱٤ | ۱۱:۱۸ ‎ب.ظ | نويسنده : احسان حصارکی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.