/ / / افتتاح فرستنده سوم مشهد و شهرستان های چناران، تربت جام، فریمان، سرخس، تایباد و نیشابور /// آخرین اطلاعات در خصوص مناطق تحت پوشش فرستنده سوم همدان:شهر همدان، رزن، کبودر آهنگ، بهار، فامنین و شهرهای قهاوند، جورقان، صالح آباد، قروه درجزین ، دمق و بخشی از روستا های تابعه برنامه تلویزیونی همه ی نامزد های ریاست جمهوری در صفحه ی اصلی
صد و سومین دوره رقابت های دوچرخه سواری تور دو فرانس هر روز از شبکه ورزش سیما زنده پخش می شود. به گزارش روابط عمومی شبکه ورزش سیما، صد و سومین دوره رقابت های دوچرخه سواری تور دو فرانس از 12 تیر تا 3 مرداد از شبکه ورزش سیما به صورت مستقیم پخش می شود.  رقابت های دوچرخه سواری توردوفرانس فصل 2016 که از سنت میشل واقع در شمال فرانسه آغاز شد در 21 مرحله و با گذر از قسمت هایی از اسپانیا و سوییس به میدان شانزلیزه پاریس ختم می شود. در طول 3 هفته رقابت های تور دو فرانس 2 روز استراحت به شرکت کنندگان اختصاص می یابد.

ژاک آنکیتل ، برنارد هینو ، ایدوران و ادی مرکس با 5 بار عنوان قهرمانی در توردوفرانس مدعیان این تور هستند.
گفتنی است تور دو فرانس به همراه جیرودیتالیا (تور ایتالیا) و لوتا اسپانا (تور اسپانیا) از مهم ترین و طولانی ترین مسابقات برگزار شده اتحادیه بین المللی دوچرخه سواری است که نخستین دوره آن در سال 1903میلادی در 6 مرحله برگزار شد.
علاقمندان می توانند این رقابت ها را هر روز ساعت 16:30 از شبکه ورزش سیما به صورت مستقیم تماشا کنند.

موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه های دیجیتال , شبکه ورزش


تاريخ : دوشنبه ۱۳٩٥/٤/۱٤ | ٢:٢٤ ‎ق.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.