/ / / افتتاح فرستنده سوم مشهد و شهرستان های چناران، تربت جام، فریمان، سرخس، تایباد و نیشابور /// آخرین اطلاعات در خصوص مناطق تحت پوشش فرستنده سوم همدان:شهر همدان، رزن، کبودر آهنگ، بهار، فامنین و شهرهای قهاوند، جورقان، صالح آباد، قروه درجزین ، دمق و بخشی از روستا های تابعه برنامه تلویزیونی همه ی نامزد های ریاست جمهوری در صفحه ی اصلی

رئیس مرکز امور نمایشی سیما درباره آخرین وضعیت پروژه‌های الف ویژه تلویزیون گفت: در حال حاضر دو پروژه مرحله تولید خود را سپری می‌کنند و دو پروژه «سلمان فارسی» و «موسی پیامبر(ع)» نیز مراحل پیش تولید را می‌گذرانند.

«رحمان سیفی آزاد» رئیس مرکز امور نمایشی سیما، «مسعود صباح» مدیر گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما، «غلامرضا الماسی» مدیر گروه فیلم و سریال شبکه سه سیما، «مهدی روشن‌روان» مدیرگروه فیلم و سریال شبکه پنچ و «مرتضی حسیبی طاهری» مدیر طرح و برنامه مرکز امور نمایشی سیما با حضور در خبرگزاری فارس، از تحریریه و دیگر بخش‌های خبرگزاری بازدید کردند.

بنا بر این گزارش، دیدار و گفت‌وگو با سیدنظام‌الدین موسوی مدیرعامل خبرگزاری فارس نیز بخش دیگری از این بازدید بود.


سیفی آزاد همچنین به سوالان خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس پاسخ گفت که یکی از آنها مربوط به پروژه‌های الف ویژه تلویزیون بود. وی در این باره گفت: ما درد دل مدیران بالادستی است که بودجه را تامین کنند و ما به اندازه بودجه‌ای که در اختیارمان قرار داده‌اند، کارها را جلو می‌بریم. کارهای الف ویژه هم‌زمان در حال جلو رفتن است. ۲ کار فعلا در حال تولید است. سرزمین کهن فاز سه تصویربرداری را می‌گذراند و معمای شاه نیز فاز آخر را سپری می‌کند که تا شهریورماه به پایان می‌رسد.

وی ادامه داد: سریال سلمان فارسی از شهریور ماه وارد فاز پیش تولید میشود و سریال «موسی پیامبر(ع)» نیز طی چند هفته آینده به سمت پیش تولید صفر می‌رود. سازمان کارهایش را پیش می‌برد چون کارهای سنگین الف ویژه به گونه‌ای نیست که مقطعی کار کنید بعد تعطیل کنید و دوباره آن را از سر بگیرید. سعی می‌کنیم با همین بودجه برنامه‌ریزی کنیم. البته مشکلات و مضیقه‌های خود را هم دارد و گاهی فشار روی شبکه‌ها و عوامل هم حتما هست. این تلاشی که همکاران ما دارند، پاداشش این نیست که کسانی که دغدغه فرهنگ دارند در زمینه تصمیم‌گیری متناسب با این تلاش‌ها به ما کمک نکنند.

وی تصریح کرد: پروژه شهید باکری هم امسال کلید می‌خورد ولی تعداد قسمت‌هایش کمتر است. یا سریال انقلاب زیبا که قرار است آقای جواد شمقدری کار کنند. برخی از کارها در مرحله بازنویسی فیلمنامه و برخی هم در مرحله پیش تولید هستند.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: صداوسیما , سریال


تاريخ : شنبه ۱۳٩٥/٢/٤ | ٢:٢٤ ‎ق.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.