/ / / افتتاح فرستنده سوم مشهد و شهرستان های چناران، تربت جام، فریمان، سرخس، تایباد و نیشابور /// آخرین اطلاعات در خصوص مناطق تحت پوشش فرستنده سوم همدان:شهر همدان، رزن، کبودر آهنگ، بهار، فامنین و شهرهای قهاوند، جورقان، صالح آباد، قروه درجزین ، دمق و بخشی از روستا های تابعه برنامه تلویزیونی همه ی نامزد های ریاست جمهوری در صفحه ی اصلی

فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «نشانی لاله‌ها را از تو می‌گیرم»، «شیار ۱۴۳»، «چند روز مانده به عید»، «شکوفه‌ای در زمستان»، «م، الف، د، ر، مادر»‌ و ... برای پخش در ایام فاطمیه(ع) تدارک دیده شده است.

به‌گزارش خبرگزاری تسنیم، فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «نشانی لاله‌ها را از تو می‌گیرم»، «شیار 143»، «چند روز مانده به عید»، «شکوفه‌ای در زمستان»، «م، الف، د، ر، مادر»‌، «مادر نام دیگر عشق»، «فرمانروایان مقدس: سلیمان و آدونیا»، «تلسکوپ»، «خاطره گمشده» یکشنبه، 23 اسفند ماه از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌رود.

شبکه یک سیما
فیلم تلویزیونی «نشانی لاله‌ها را از تو می‌گیرم» به‌‌کارگردانی اکبر منصور فلاح، یکشنبه، 23 اسفند ماه ساعت ‌‌9 صبح از شبکه یک سیما پخش می‌شود. در خلاصه داستان فیلم با بازی زیبا بروفه، رامتین خداپناهی و غلامرضا اکبری آمده است: ماه‌گل جوادی معلم 35ساله‌ای است که پدر و مادر خود را در جنگ از دست داده و پدرش مفقودالاثر شده است. او شبها خواب پدرش را می‌بیند که محلی را به او نشان می‌دهد. ماه‌گل به‌گمان آنکه پدرش در آنجاست به همان محل که روستایی مرزی است سفر می‌کند. او که سال گذشته همسر و فرزندش را نیز از دست داده در آن روستا ماندگار شده و در مدرسه روستا شروع به تدریس می‌کند و ...

فیلم سینمایی «شیار 143» به‌کارگردانی نرگس آبیار، یکشنبه، 23 اسفند ماه ساعت 16:00 از شبکه یک سیما؛ در این فیلم خواهیم دید: یونس پسر مش الفت با عده‌ای از جوانان روستا کار در کارخانه مس کرمان را رها می‌کنند تا عازم جبهه شوند. پس از مدتی ارتباط یونس با خانه قطع می‌شود و همه حدس می‌زنند که او اسیر شده است. اسرا آزاد می‌شوند و باز هم خبری از یونس نیست. الفت بیقرار پسرش از هر کس و هر جا نشانی او را می‌گیرد. عاقبت تماس می‌گیرند و می‌گویند که خبری از یونس در راه است و ... . مریلا زارعی، گلاره عباسی و جواد عزتی در فیلم سینمایی «شیار 143» نقش آفرینی کرده‌اند.

شبکه دوی سیما
فیلم تلویزیونی «چند روز مانده به عید» به‌‌کارگردانی حسین سحرخیز ، یکشنبه، 23 اسفند ماه ساعت ‌‌8 صبح از شبکه دو سیما پخش می‌شود. در خلاصه داستان با بازی پویا امینی، کاظم افرندنیا و کیانوش گرامی آمده است: تاجری حریص به‌نام فروغی، با شرکت طرف قرارداد خود تسویه حساب نکرده و این موضوع باعث می‌شود که کارمندی به‌نام جواد از سور و سات شب عید باقی بماند. راننده کامیونی به‌نام عزیز، به‌خاطر تازه‌تعمیر بودن موتور کامیونش به‌دنبال بار سبکی می‌باشد تا بتواند شب عیدش را مهیا کند. فروغی باری که نتوانسته تا آخرین لحظه بفروشد، به نشانی انبار جواد به عزیز می‌سپارد. خریداری عجول برای بار ارسالی پیدا می‌شود. فروغی بار را پس گرفته و بالاجبار با جواد و شرکت تسویه می‌کند و مشکلات همه به‌نوعی حل می‌شود.

فیلم تلویزیونی «شکوفه‌ای در زمستان» به‌‌کارگردانی مهدی رمضانی، یکشنبه، 23 اسفند ماه ساعت ‌‌23 صبح از شبکه دوی سیما پخش می‌شود. در خلاصه داستان فیلم با بازی میرطاهر مظلومی و علیرضا علیا آمده است: موسی با زنی باردار تصادف می‌کند و موجب سقط بچه او می‌شود. موسی به‌علت عدم توانایی برای پرداخت دیه به زندان می‌افتد. فرشته، همسر موسی برای آزادی شوهرش، شب و روز تلاش می‌کند. او صبحها با وانت شوهرش به میدان تره‌بار می‌رود و با فروش میوه درآمدی به دست می‌آورد. فرشته ظهر به محل کار خود می‌رود و تا شب مشغول کار است ولی نمی‌تواند پول زیادی برای آزادی شوهرش جمع کند. فرشته به‌سراغ خانواده‌ای که با آنها تصادف کرده می‌رود ولی آنها حاضر به رضایت نمی‌شوند که ...

 

 

شبکه سه سیما
فیلم تلویزیونی «م، الف، د، ر، مادر»‌ به‌کارگردانی مسعود رسام‌،‌ یکشنبه، 23 اسفند ماه ساعت 9:30 از شبکه سه سیما پخش می‌شود. در این فیلم خواهیم دید: مادری 40ساله که صاحب دو فرزند به‌نام‌های مریم و سعید است. رخساره با شوهر خود در یک خانه استیجاری و با درآمد اندک شوهر به‌سختی زندگی می‌کند. رخساره آن‌قدر درگیر مشکلات و مسائل روزمره زندگی است که خود و روابط اطرافش را فراموش کرده است، او کسی را ندارد تا درددل کند، رخساره بر اثر تصادفی به کما می‌رود و ... . فاطمه گودرزی، مهرداد ضیائی، فریبا نادری و پویان گنجی در فیلم تلویزیونی «م، الف، د، ر، مادر»‌ ایفای نقش کرده‌اند.

فیلم تلویزیونی «شهربانو»‌ به ‌‌کارگردانی علی‌محمد قاسمی‌،‌ یکشنبه، 23 اسفند ماه ساعت 15 از شبکه سه سیما پخش می‌شود. در خلاصه داستان فیلم آمده است: شهربانو دختری است که مناسبات کلیشه‌ای و خالی از هیجان آدمهای جامعه‌اش را دوست ندارد. او تصمیم می‌گیرد در حرکتی متهورانه شریکی را برای زندگی‌اش انتخاب کند که از جنس روزمرّگی‌های متداول دورانش نباشد. زندگی مشترک شهربانو آغاز می‌شود اما مرد که مهندس راه و ساختمان است ناگزیر برای ساختن پل عازم جبهه می‌شود، او که همخوانی چندانی با معنویت آدمهای جنگ ندارد به‌مرور متأثر از این فضای روحانی، تمام حمیت خود را صرف انجام آنچه موظف به آن است  می‌کند اما یک انفجار شیمیایی... . شیرین بینا، قربانعلی نجفی و سیروس کهوری‌نژاد در فیلم تلویزیونی «شهربانو» بازی کرده‌اند.

شبکه چهار سیما
فیلم تلویزیونی «مادر نام دیگر عشق» به‌کارگردانی ابوذر نوروزپور دیلمی، یکشنبه، 23 اسفند ماه ساعت 20:30 از شبکه چهار روی آنتن می‌رود. داستان فیلم قصه‌ای تازه و ملودرامی عاشقانه برای مادر و دختری که بعد از 17 سال جدایی رودرروی یکدیگر قرار گرفته‌اند و سپیده دختر کوچکی بوده که به‌اجبار پدر از مادرش دور مانده است. مادر هیچ اطلاعی از دخترش نداشته و هر روز در انتظار خبری از دخترش بوده است. حالا بر اثر یک تصادف دختر و مادر یکدیگر را می‌بینند. دختر با خانواده‌ای ازدواج کرده که کلاهبردارند. مادر تلاش می‌کند دخترش را از این ازدواج منع کند اما دختر با پسر همین خانواده ازدواج می‌کند. از طرفی پدر که پشیمان است تلاش می‌کند اتفاقات گذشته آشکار نشود. اما دختر از همه چیز مطلع می‌شود. اما ناگهان مادر در تصادف رانندگی فوت می‌کند و ... . لعیا زنگنه، عباس قلیچ‌پور و شهرزاد کمال‌زاده در فیلم تلویزیونی «مادر نام دیگر عشق» ایفای نقش کرده‌اند.

شبکه پنج سیما
انیمیشن «فرمانروایان مقدس: سلیمان و آدونیا» به‌کارگردانی امیر محمد دهستانی، یکشنبه 23 اسفند ماه ساعت 9:00 از شبکه پنج سیما پخش می‌شود. این فیلم در مورد حضرت سلیمان(ع) می‌باشد. سلیمان، فرزند داوود(ع) به پیامبری انتخاب می‌شود و شایستگی خود را در یک قضاوت عادلانه ثابت می‌نماید. مردم به بلای وبا و طاعون گرفتار می‌شوند که با دعای حضرت سلیمان این بلاها رفع می‌شود و تپۀ وسط شهر به عبادتگاه تبدیل می‌گردد. حضرت سلیمان مردم جن‌زده را با توسل به خدا نجات می‌دهد و ... .

فیلم تلویزیونی «تلسکوپ» به‌کارگردانی جواد مزدآبادی، یکشنبه، 23 اسفند ماه ساعت 13:30 از شبکه پنج سیما پخش می‌شود. در خلاصه فیلم با بازی رضا ناجی، رامین راستاد، مختار سائتی و افشین سنگ‌چاپ آمده است: سهراب جوان معتادی است که به‌واسطه اوضاع نامساعدش همه چیز از جمله خانواده‌اش را از دست داده است. روزی دخترش هستی برای دیدن او می‌رود و از آرزویش برای رصد پدیده‌ای در آسمان سخن می‌گوید. سهراب تمام تلاشش را برای خریدن تلسکوپ می‌کند، ولی نمی‌تواند کاری از پیش ببرد. در نهایت با تخلیه اتاق مسکونی‌اش و فروش لوازم کمی که دارد غالب مبلغ مورد نیاز برای خرید تلسکوپ را فراهم می‌کند و بقیه پول را از فردی که به او بدهکار است می‌گیرد و ... .

شبکه شما
فیلم تلویزیونی «خاطره گمشده» ‌به‌‌کارگردانی شهرام باباپور، یکشنبه، 23 اسفند ماه ساعت 13:30 از شبکه شما پخش می‌شود. در خلاصه این فیلم با بازی نیلوفر پورمهدی، عاطفه صرفه‌جو و بهنام قربانی آمده است: فرشته فرزند شهیدی است که به‌تازگی معلم یکی از روستاهای گیلان شده است. او در ارتباط با مریم (یکی از شاگردانش) که 8ساله است دچار مشکل می‌شود و به او سخت می‌گیرد تا او به درس توجه بیشتری کند. فرشته از مسائل خانوادگی مریم بی‌اطلاع است و نمی‌داند که مریم در فراق و نبودن پدر دچار بحران شده و زمانی متوجه این مسأله می‌شود که ...


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه های دیجیتال , نوروز 95


تاريخ : جمعه ۱۳٩٤/۱٢/٢۱ | ۱۱:۱۸ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.