/ آخرين بروز رساني مطالب و نظرات تا ساعت /// 09:00 دوشنبه 1395/11/02 گستره پخش رسمی شبکه های اچ دی:تمامی مراکز استان ها/// شهرستان های سرخس و فریمان و چناران و خواف و دماوند و زیباکنار و بناب /// بررسی هویت بصری جدید شبکه نمایش سریال فرار از زندان هر شب ساعت 23 از شبکه نمایش تدارک شبکه امید و ایرانکالا برای افتتاح در بهمن ماه

شبکه نسیم نوروز متنوع و جذابی را برای مخاطبانش رقم می زند

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی شبکه نسیم برنامه های نورزی خود را از 29 اسفند با پخش نخستین قسمت خندوانه کلید می زند .

مهدی منفرد مدیر تامین برنامه شبکه نسیم در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومی رسانه ملی گفت: رامبد جوان درسری جدید خندوانه که از 29 اسفند هر شب ساعت 23 پخش می شودبا آیتم ها و بخش های متنوع و سرگرم کننده شب های بهاری شیرینی را برای مخاطبان رقم خواهد زد. گروه تهیه این برنامه در حال حاضر سرگرم تدارک آیتم های مختلف آن هستند .

"شکر آباد" دیگر برنامه نوروزی این شبکه معرفی شده است. این برنامه با آیتم های نمایشی و ظنز هر شب ساعت 22 میهمان خانه های شما خواهد شد .

مخاطبان شبکه نسیم در ایام نوروز می توانند هرشب ساعت 21 شاهد رقابت تنگاتنگ نفرات برگزیده مسابقه خوانندگی "شب کوک" باشند . این برنامه برای ایجاد شب های فرح بخش نوروزی برای مخاطبانش تدارکات ویژه ای دیده است .

 

وی افزود :ساعت 20 هر شب نیز ویژه برنامه "ویتامین خ" قرار است از شبکه نسیم پخش شود . هرروزساعت 19 نیز این شبکه مسابقه "هوش برتر" را در جدول پخش خود قرار داده است . در ایام نوروز ،برنامه "قاصدک" هر بامداد ساعت 30 دقیقه همدم شب زنده داران شبکه نسیم است .

سریال جدید "دی دی" که با مدیریت حسین عرفانی دوبله شده در 15 قسمت 20 دقیقه ای آماده پخش از شبکه نسیم شده است تا در ایام نوروز لبخندی بر لبان مخاطبان این شبکه بنشیند .

از جدید ترین فیلم های شبکه نسیم که در نوروز 95 پخش خواهد شد مجموعه "دوستان دور کُند" است. این مجموعه نیز با بررسی علمی برخی اتفاقات ، آیتم های 15 دقیقه ای جالبی را برای مخاطبان نوروزی نسیم به ارمغان خواهد آورد.

به گفته مدیر تامین برنامه شبکه نسیم "باشگاه های فوتبال جهان" ،"رنگارنگ" و "رادیو جوانی" از دیگر برنامه های شبکه نسیم در نوروز 95 هستند که در آیتم های 15 تا 12 دقیقه ای آماده پخش در ساعات مختلف شبکه نسیم در نوروز خواهند شد .


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه های دیجیتال , شبکه نسیم , نوروز 95


تاريخ : یکشنبه ۱۳٩٤/۱٢/۱٦ | ٩:٤٩ ‎ق.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.