/ / / افتتاح فرستنده سوم مشهد و شهرستان های چناران، تربت جام، فریمان، سرخس، تایباد و نیشابور /// آخرین اطلاعات در خصوص مناطق تحت پوشش فرستنده سوم همدان:شهر همدان، رزن، کبودر آهنگ، بهار، فامنین و شهرهای قهاوند، جورقان، صالح آباد، قروه درجزین ، دمق و بخشی از روستا های تابعه برنامه تلویزیونی همه ی نامزد های ریاست جمهوری در صفحه ی اصلی
نخستین قسمت مجموعه مسابقه «خونه به خونه» با موضوع سبک زندگی پنجشنبه ۸ بهمن ماه از شبکه افق پخش می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، مسابقه «فرمانده» نخستین برنامه ای بود که بر اساس سبک «ریلیتی شو» تهیه شد و اکنون در آستانه دهه فجر انقلاب اسلامی مسابقه «خونه به خونه» در شبکه افق ساخته شده است که همان سبک و سیاق را در حوزه مسایل خانوادگی و زندگی شهری و روستایی دنبال می کند. مجموعه «خونه به خونه» رقابتی بدون برد و باخت است و شرکت کنندگان برای رسیدن به دریافتی بهتر از سبک زندگی وارد آن می شوند.

در هر قسمت دو خانواده یکی شهری و یکی روستایی انتخاب می شوند و جایشان با هم عوض می شود به این ترتیب که خانواده روستایی در خانه خانواده شهری و بالعکس باید به مدت یک هفته زندگی کنند و همان کارهایی را انجام دهند که خانواده قبلی انجام می داده است.

مهدی مطهر تهیه کننده و رضا فرهمند و امیراطهر سهیلی کارگردانان «خونه به خونه» هستند.

نخستین قسمت این مسابقه در روز پنجشنبه ۸ بهمن ماه ساعت های ۱۹ و ۲۳ از شبکه افق پخش می شود. بازپخش این برنامه هم برای ساعت های ۸:۳۰ و ۱۶ روز جمعه در نظر گرفته شده است.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه های دیجیتال , شبکه افق


تاريخ : دوشنبه ۱۳٩٤/۱۱/۱٢ | ٤:٤٦ ‎ق.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.