/ / / افتتاح فرستنده سوم مشهد و شهرستان های چناران، تربت جام، فریمان، سرخس، تایباد و نیشابور /// آخرین اطلاعات در خصوص مناطق تحت پوشش فرستنده سوم همدان:شهر همدان، رزن، کبودر آهنگ، بهار، فامنین و شهرهای قهاوند، جورقان، صالح آباد، قروه درجزین ، دمق و بخشی از روستا های تابعه برنامه تلویزیونی همه ی نامزد های ریاست جمهوری در صفحه ی اصلی

در راستای تغییرات ساختاری صداوسیما، بخش خبری ساعت 21 شبکه یک سیما از امشب دستخوش تغییر می‌شود.

به گزارش سرویس تلویزیون و رادیو ایسنا، در فاز جدید تغییرات در بخش‌های خبری سیما و با هدف ایجاد رویکرد جدید در ساختار و محتوا بخش‌های خبری، بخش‌های خبری ساعت 19 و ساعت 21 شبکه یک دستخوش تغییر شد.

بر اساس تصمیم‌گیری اخیر مدیران صداوسیما، مدت زمان پخش بخش خبری ساعت 21 از امشب، 11 بهمن از 40 دقیقه به یک ساعت افزایش می‌یابد.

به این ترتیب بخش خبری ساعت ۲۱ از امشب به یک بخش مشروح کامل، جامع و فراگیر تبدیل شده و مزیت‌هایی که این بخش به عنوان بخش اصلی و رسمی سازمان صداوسیما داشته است حفظ و تقویت شده و از ظرفیت‌های جدید در این بخش خبری بهره گرفته خواهد شد. همچنین قرار است از فردا - دوشنبه - 12 بهمن، بخش خبری ساعت 19 نیز با تغییر مدت زمان پخش، به روی آنتن برود.

بر این اساس این بخش که به همراه مجله خبری پیش از این به مدت 30 دقیقه پخش می‌شد با تغییر تایم، به 10 دقیقه کاهش یافت.

در فاز اول تغییر و تحول در بخش‌های خبری که از یازدهم مهر ماه 94 اعمال شد، بخش‌های خبری ساعت هفت و هشت صبح شبکه یک حذف و زمان پخش این بخش های خبری کوتاه مدت، به بخش خبری 9 بامداد اضافه شد و این بخش با مدت زمان 25 دقیقه هر روز از شبکه یک سیما به روی آنتن می رود.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه های دیجیتال , شبکه یک


تاريخ : دوشنبه ۱۳٩٤/۱۱/۱٢ | ٤:۳٢ ‎ق.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.