/ / / افتتاح فرستنده سوم مشهد و شهرستان های چناران، تربت جام، فریمان، سرخس، تایباد و نیشابور /// آخرین اطلاعات در خصوص مناطق تحت پوشش فرستنده سوم همدان:شهر همدان، رزن، کبودر آهنگ، بهار، فامنین و شهرهای قهاوند، جورقان، صالح آباد، قروه درجزین ، دمق و بخشی از روستا های تابعه برنامه تلویزیونی همه ی نامزد های ریاست جمهوری در صفحه ی اصلی
علاقه‌مندان به اسکی می‌توانند شاهد پخش زنده رقابت‌های جام‌جهانی اسکی آلپاین ایتالیا و اسکی پرش اتریش از شبکه ورزش سیما باشند.
به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، رقابت‌های برترین‌های اسکی جهان در رشته مارپیچ کوچک به صورت مستقیم از شبکه ورزش سیما پخش می‌شود.
این رقابت‌ها که از سری رقابت‌های جام‌جهانی اسکی آلپاین فصل 2015 و 2016 و در رشته مارپیچ کوچک است در ارتفاعات ایتالیا و در پیست سانتا کاترینا این کشور برگزار می‌شود.
علاقه‌مندان می‌توانند این رقابت‌ها را  چهارشنبه 16 دی و در دو نوبت ساعت 12:30 الی 14:00 و  15:30 الی 17:00 به صورت مستقیم از شبکه ورزش سیما تماشا کنند.
 
پنجاهمین دوره از رقابت‌های جام‌جهانی اسکی آلپاین در فصل 16-2015 از 24 اکتبر 2015 در ارتفاعات سولدن اتریش آغاز شد.
 اسکی آلپاین شامل رشته های مختلف اسکی کوهستان: مارپیچ کوچک، مارپیچ بزرگ، اسکی سرعت، سوپر جی و اسکی ترکیبی است.
فینال رقابت‌های این فصل جا‌ جهانی اسکی آلپاین، مارس 2016 و در ارتفاعات سوئیس برگزار خواهد شد.
 
علاوه بر این شبکه ورزش، مسابقات جام‌جهانی اسکی پرش اتریش را نیز به صورت مستقیم گزارش می‌کند.
در ادامه رقابت‌های جام‌جهانی اسکی در رشته پرش که روزهای5 و 6 ژانویه (15 و 16 دی ) در شهر بیشوفس‌هوفن اتریش برگزار می شود، اسکی‌بازان طراز اول جهان با هم به رقابت می‌پردازند.

علاقه‌مندان می‌توانند این دیدارها را نیز ساعت 19:30 سه‌شنبه و چهارشنبه 15 و 16 دی ماه از شبکه ورزش به صورت مستقیم تماشا کنند.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه های دیجیتال , شبکه ورزش


تاريخ : سه‌شنبه ۱۳٩٤/۱٠/۱٥ | ۱۱:۱٥ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.