/ / / افتتاح فرستنده سوم مشهد و شهرستان های چناران، تربت جام، فریمان، سرخس، تایباد و نیشابور /// آخرین اطلاعات در خصوص مناطق تحت پوشش فرستنده سوم همدان:شهر همدان، رزن، کبودر آهنگ، بهار، فامنین و شهرهای قهاوند، جورقان، صالح آباد، قروه درجزین ، دمق و بخشی از روستا های تابعه لیست تمام فیلم های سینمایی نوروز 96 +سه شنبه آخر سال در صفحه اصلی و صفحه ویژه نوروز قرار گرفت

معاونت صدا به مناسبت نزدیک شدن به اربعین حسینی و به قصد پوشش اخبار و اطلاعات مربوط به راه پیمایی بزرگ این روز ،رادیو «اربعین» را راه اندازی می کند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی معاونت صدای جمهوری اسلامی به منظور اطلاع رسانی همه جانبه از موضوع اربعین و تجمع عظیم اربعین ، یک موج رادیویی جدید را معرفی می کند .
"رادیو اربعین" قرار است همه اخبار و اطلاعات و مطالب مربوط به این تجمع میلیونی را به مخاطبانش ارائه کند .

رضا کوچک زاده مدیر این شبکه رادیویی است . وی در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومی رسانه ملی جزئیاتی را در باره عملکرد و برنامه های این رادیو ارائه کرده است .

معاونت صدا با هدف پوشش همایش بزرگ اربعین حسینی "رادیو اربعین" را راه اندازی می کند.

به گفته مدیر شبکه اربعین این شبکه رادیویی با رویکرد اطلاع رسانی راه اندازی خواهد شد  از 18 روز قبل از اربعین یعنی از 23 آبان بصورت رسمی کار خود را آغاز خواهد کرد و 2 روز بعد از همایش بزرگ اربعین حسینی به کار خود پایان میدهد.

تبدیل اربعین حسینی به یک مناسک مهم سیاسی – مذهبی با حضور گسترده و میلیونی عاشقان حسینی طی چند سال گذشته سبب شده است تا این رویداد تاریخی ابعاد جدیدی به خود گرفته و اقتضائات خاص خود را می طلبد .لذا معاونت صدا با هدف تعمیق ابعاد معرفتی و هویت مند کردن اربعین حسینی اقدام به تاسیس رادیویی مجزا جهت پوشش دادن آن نماید.

آقای کوچک زاده تهمتن در خصوص ساعت پخش برنامه های این شبکه هم گفت که برنامه های این شبکه رادیویی با هدف پوشش مناسب ابعادمفهومی و کلیه اخبار و اطلاعات مربوط به این مناسک بزرگ بصورت 24 ساعته پخش خواهد شد.

البته تاسیس این رادیو واجد اهداف مدیریتی نیز هست که بیشتر مبتنی بر مدیریت بحران است و تلاش دارد با نگاهی راهبردی ابزاری در خدمت مدیریت جامع ستاد عالی همایش اربعین باشد.

آقای کوچک زاده در خصوص چگونگی ارتباط و تعامل مخاطبان  با این شبکه رادیویی هم گفت که مخاطبان هم از طریق سامانه پیام کوتاه شبکه می توانند پیام خود را ارسال کنند و هم از طریق شماره تلفنی که از طریق برنامه های شبکه اعلام خواهد شد پیام های صوتی خود را برای پخش ارسال کنند ضمن اینکه تعدادی ازگزارشگران این شبکه هم که برای پوشش مراسم به کربلا اعزام می شوند در طول مسیر راهپیمایی وهمراه با زائرین گرامی گفت و گوی هایی با آنها خواهند داشت . شماره های ارتباطی متعاقبا اعلام خواهد شد .

این شبکه رادیویی برای ارتباط نزدیکتر با  همایش بزرگ اربعین حسینی از تعدادی استودیوی مستقر در کربلا و نجف هم استفاده خواهد کردکه تیم های اعزامی برنامه ساز شبکه در این استودیوها مشغول فعالیت برنامه سازی خواهند بود. ضمن اینکه مجریان و گزارشگران این شبکه نیز از طریق  فرستنده های سیار  ، طول مسیر راهپیمایی را پوشش خواهند داد تا انشاالله تمامی اخبار و اطلاعات و مطالب مربوط به این تجمع میلیونی به مخاطبان این شبکه رادیویی بصورت مطلوبی ارائه شود.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه های دیجیتال , رادیو , افتتاح , صدا و سیما


تاريخ : سه‌شنبه ۱۳٩٤/۸/٥ | ۱٠:۱٤ ‎ق.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.