/ / / افتتاح فرستنده سوم مشهد و شهرستان های چناران، تربت جام، فریمان، سرخس، تایباد و نیشابور /// آخرین اطلاعات در خصوص مناطق تحت پوشش فرستنده سوم همدان:شهر همدان، رزن، کبودر آهنگ، بهار، فامنین و شهرهای قهاوند، جورقان، صالح آباد، قروه درجزین ، دمق و بخشی از روستا های تابعه برنامه تلویزیونی همه ی نامزد های ریاست جمهوری در صفحه ی اصلی

بینندگان شبکه‌های مختلف صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور، در روزهای آینده شاهد تغییراتی در فرکانس‌ها و پخش شبکه‌های ماهواره‌ای ایران بر روی ماهواره‌ها خواهند بود.

به گزارش سرویس تلویزیون و رادیو ایسنا، بینندگان شبکه جهانی جام جم در آمریکا می‌توانند با مراجعه به صفحه فرکانس‌های ماهواره‌ای بر روی سایت جام جم از آخرین تغییرات فرکانس ماهواره گلکسی 19 مطلع شوند.

از جمله این تغییرات می‌توان به تغییر فرکانس شبکه جهانی جام جم در آمریکا بر روی ماهواره گلکسی 19 اشاره کرد که مخاطبان این شبکه می توانند با مراجعه به صفحه فرکانس‌های ماهواره ای در نشانی زیر بر روی سایت جام جم، از آخرین تغییرات فرکانس ها مطلع شوند.

http://www.jjtvn.ir/fa/freq

از دیگر تغییرات احتمالی می توان به حذف شبکه خبر و آی فیلم فارسی از روی ماهواره گلکسی 19 در آمریکا و حذف شبکه شما از روی ماهواره هات برد در اروپا و جایگزینی آن با شبکه آی فیلم انگلیسی اشاره کرد


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه های دیجیتال , ماهواره , شبکه جام جم


تاريخ : سه‌شنبه ۱۳٩٤/۸/٥ | ۱٠:٠٠ ‎ق.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.