/ / / افتتاح فرستنده سوم مشهد و شهرستان های چناران، تربت جام، فریمان، سرخس، تایباد و نیشابور /// آخرین اطلاعات در خصوص مناطق تحت پوشش فرستنده سوم همدان:شهر همدان، رزن، کبودر آهنگ، بهار، فامنین و شهرهای قهاوند، جورقان، صالح آباد، قروه درجزین ، دمق و بخشی از روستا های تابعه برنامه تلویزیونی همه ی نامزد های ریاست جمهوری در صفحه ی اصلی


پخش قطعی خندوانه قبل از نوروز

شبکه نسیم بعد از پایان برنامه رامبد جوان، کاملا سوت و کور شده و مخاطبانش را از دست داده. حسین کرمی، مدیر شبکه نسیم درباره فضای فعلی این شبکه و اتفاقاتی که بعد از «خندوانه» قرار است در آن بیفتید توضیح می دهد. آیا «دست به نقد» و «شب کوک»، جایگزین های مناسبی هستند؟

شبکه نسیم تا همین هفته گذشته، مُهر پرمخاطب ترین شبکه تلویزیونی را روی پیشانی داشت. اولویت بخش مهمی از مردم در نقاط مختلف کشور، تماشای «خندوانه» بود. درواقع می شود گفت که نسیم با «خندوانه» یک جور انقلاب عجیب در تلویزیون به وجود آورد و توقعات مردم را بدجوری بالا برد. از هفته گذشته و بعد از پایان پخش «خندوانه» این شبکه کاملا فروکش کرد. درست است که به دلیل شروع ماه محرم و ایام سوگواری، امکان پخش برنامه های شاد و متنوع را نداشت اما حتی برای همین ایام هم برنامه موفقی در نظر نگرفت. حالا مسئله اینجاست که نسیم بعد از ایام سوگواری و بدون خندوانه می خواهد چه مسیری را در پیش بگیرد؟ یعنی همچنان می خواهد به سیاست تکیه بر خندوانه اش ادامه دهد و منتظر فصل سوم باشد؟ حسین کرمی، مدیر شبکه نسیم، درباره اتفاقات این شبکه بعد از خندوانه توضیح می دهد.


با شرایطی که کرمی از وضعیت شبکه نسیم بعد از «خندوانه» دارد به نظر می رسد هنوز برای پیدا شدن جایگزین مناسب، وقت زیادی لازم است.

بنابراین فصل سوم باید خیلی زود سر و کله اش پیدا شود. به نظر می رسد مثل سال گذشته که برنامه بعد از عید نوروز روی آنتن رفت، امسال هم چنین زمانی برای پخش آن در نظر گرفته شود اما کرمی می گوید: «برنامه خندوانه حتما قبل از نوروزی و حتی خیلی زودتر باید روی آنتن باشد.

همچنین یک مقدار الان ایده ها بزرگتر و حساسیت ها بیشتر شده. دلمان می خواهد کارهای بهتری انجام دهیم. ضمن اینکه خود رامبد جوان هم درگیر ساخت فیلم است ولی حتما خیلی قبل تر از عید روی آنتن می رود.»


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه های دیجیتال , شبکه نسیم


تاريخ : چهارشنبه ۱۳٩٤/۸/٦ | ٥:٢٩ ‎ق.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.