/ / / افتتاح فرستنده سوم مشهد و شهرستان های چناران، تربت جام، فریمان، سرخس، تایباد و نیشابور /// آخرین اطلاعات در خصوص مناطق تحت پوشش فرستنده سوم همدان:شهر همدان، رزن، کبودر آهنگ، بهار، فامنین و شهرهای قهاوند، جورقان، صالح آباد، قروه درجزین ، دمق و بخشی از روستا های تابعه برنامه تلویزیونی همه ی نامزد های ریاست جمهوری در صفحه ی اصلی

هفته نهم از رقابت‌های مرحله گروهی مقدماتی یورو 2016 پنجشنبه این هفته آغاز می‌شود

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، در ادامه رقابت‌های مقدماتی یورو 2016 و در هفته نهم از مرحله گروهی این رقابت‌ها که از 8 تا 10 اکتبر (16 تا 18 مهر) انجام می شود، تیم‌های مختلف قاره سبز به مصاف هم می‌روند.

در گروه I این رقابت‌ها تیم‌های پرتغال و دانمارک در استادیوم مونیسیپال شهر براگا پرتغال به مصاف هم خواهند رفت.

پرتغال در صورت کسب سه امتیاز این بازی، صعود خود از این گروه به مرحله بعد این رقابت‌ها را مسجل می‌کند.

در این گروه پرتغال با انجام 6 بازی و 15 امتیاز در صدر و دانمارک با یک بازی بیشتر و 12 امتیاز در مکان دوم جدول رده بندی این گروه قرار دارد.

درگروه C این دیدارها نیز تیم اسپانیا جمعه 17مهر در ورزشگاه لاس‌گاوناس شهر لگرنیو میزبان تیم لوکزامبورگ خواهد بود.

اسپانیا برای ورود به مرحله بعد این رقابت ها تنها نیاز به کسب سه امتیاز این بازی دارد. پیروزی این بازی از این نظر برای اسپانیا حائز اهمیت است که علاوه بر صعود مستقیم به مرحله بعد این رقابت ها ، رکورد 150همین یا بیشترین  بازی در رقابت های یورو را از آن خود خواهد کرد. اسپانیا با 21 امتیاز از 8 بازی در صدر جدول گروه C قرار دارد. این در حالی است که تیم اسلواکی با همین تعداد بازی و تنها با دو امتیاز کمتر در تعقیب ماتادورها قرار دارد. تیم لوکرامبورگ حریف جمعه شب اسپانیا نیز با 4 امتیاز از 8 بازی در مکان پنجم این گروه قرار دارد.


برنامه پخش این دو بازی بدین ترتیب است:
*پنجشنبه 16 مهر ساعت 22:15 پرتغال - دانمارک با گزارش محمدرضا علیفر
*جمعه 17 مهر ساعت 22:15 اسپانیا – لوکزامبورگ با گزارش اسماعیل جانقلی


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه های دیجیتال , شبکه ورزش , پخش زنده , فوتبال


تاريخ : سه‌شنبه ۱۳٩٤/٧/۱٤ | ۸:٤٩ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.