/ / / افتتاح فرستنده سوم مشهد و شهرستان های چناران، تربت جام، فریمان، سرخس، تایباد و نیشابور /// آخرین اطلاعات در خصوص مناطق تحت پوشش فرستنده سوم همدان:شهر همدان، رزن، کبودر آهنگ، بهار، فامنین و شهرهای قهاوند، جورقان، صالح آباد، قروه درجزین ، دمق و بخشی از روستا های تابعه برنامه تلویزیونی همه ی نامزد های ریاست جمهوری در صفحه ی اصلی

تبدیل شبکه پویا به شبکه کودک و نوجوان که قرار بود از اولین روز مهر اتفاق بیفتد، تدریجی اعمال خواهد شد.

به گزارش خبرنگار سرویس تلویزیون و رادیو ایسنا‌، شبکه تخصصی کودک که پیش‌تر با عنوان پویا شناخته می‌شد، قرار بود از اول مهر با گسترده‌تر کردن فعالیت خود، در قالب دو کانال خردسال و کودک و نوجوان برنامه‌هایش را به روی آنتن بفرستد. این شبکه قرار است از این پس علاوه بر انیمیشن، برنامه‌هایی با ساختارهای دیگر تلویزیونی را هم پخش کند.

اما همزمان با آغاز مهر، اعمال این تغییرات ملموس نبود و در شبکه کودک و نوجوان همچون گذشته، فقط پخش انیمیشن و کلیپ‌های ویژه بازگشایی مدرسه‌ها به چشم می‌خورد.

خبرنگار ایسنا‌ در پی این اتفاق گفت‌وگویی با محمد سرشار - مدیر شبکه کودک و نوجوان - داشته و علت را جویا شده است.

مدیر شبکه کودک و نوجوان درباره‌ تغییراتی که قرار بود از اول مهر در این شبکه اعمال شود، اظهار کرد: برای اینکه به مخاطب کودک شوک وارد نشود، این تغییرات قرار است تدریجی، به مرور و هفته به هفته انجام شود تا به آن جایگاه مطلوبی که مورد نیاز است برسیم.

سرشار در ادامه یادآور شد: تغییراتی که در کانال خردسال قرار است اعمال شود،‌ همان‌طور که پیش‌تر نیز اعلام کرده بودیم 80 درصد انیمیشن و 20 درصد برنامه‌های جدید خواهد بود و این تغییرات تدریجی اعمال خواهد شد.

به گزارش ایسنا، شبکه کودک و نوجوان از صبح اول مهر با پخش کلیپ بازگشایی مدرسه‌ها و همچنین انیمیشن‌های متعدد آغاز به کار کرد.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه های دیجیتال , شبکه کودک , شبکه پویا , شبکه های جدید


تاريخ : جمعه ۱۳٩٤/٧/۳ | ۱۱:٢٢ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.