/ آخرين بروز رساني مطالب و نظرات تا ساعت /// 17:00 پنجشنبه 1395/07/29 گستره پخش رسمی شبکه های اچ دی:تمامی مراکز استان ها/// شهرستان های سرخس و فریمان و چناران و خواف و دماوند و زیباکنار و بناب /// مقاله هفتگی و اختصاصی فناوری و تلویزیون دیجیتال منتشر شد خبر فوری:فرستنده سوم ابهر و شهرستانه های اطراف به مدت یک روز تست شد///فرکانس 595

از ابتدای مهر سال 94 پخش برنامه‌های کودک و نوجوان در شبکه تخصصی کودک آغاز خواهد شد.

پخش کانال کودک از 1 مهر ساعت 14

به گزارش خبرنگار سرویس تلویزیون و رادیو ایسنا، شبکه تخصصی کودک که پیش از این با عنوان پویا شناخته می‌شد، با گسترده‌تر کردن فعالیت خود از این پس علاوه بر انیمیشن ساختارهای دیگر تلویزیونی را هم پخش خواهد کرد. این شبکه در قالب دو کانال خردسال و کودک و نوجوان برنامه‌هایش را به روی آنتن می‌فرستد.

از ابتدای مهر ماه ساعت هشت صبح، کانال خردسال شبکه کودک و نوجوان با برند پویا رسما آغاز به کار خواهد کرد و با افزایش برنامه‌های جدید خود از پنج درصد به 20 درصد و افزایش پخش برنامه‌های ایرانی از 30 درصد به 50 درصد از ساعت هشت الی 14 برای خردسال فعالیت می‌کند.

طبق گفته‌های محمد سرشار مدیر شبکه کودک، نظارت دقیق تربیتی بر محتوای برنامه‌ها و متناسب‌سازی آن‌ها با الگوی رشد در این دوره سنی از ویژگی‌های اساسی کانال پویا خواهد بود.

همزمان با آغاز سال تحصیلی، کانال کودک نیز پخش آزمایشی برنامه‌های خود را آغاز خواهد کرد.

ویژگی‌های مهم این کانال، تخصصی شدن برنامه‌ها برای مخاطب کودک است و پخش برنامه‌های جدید آن با سهم 20 درصد و پخش برنامه‌های ایرانی با سهم 50 درصد خواهد بود.

پخش آزمایشی کانال کودک از ساعت 14 الی 22 شب خواهد بود.

لوگو کانال کودک نیز در پایان فصل پاییز رونمایی خواهد شد.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه های دیجیتال , شبکه کودک , افتتاح , شبکه پویا


تاريخ : چهارشنبه ۱۳٩٤/٧/۱ | ۱٢:۳٩ ‎ق.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.