/ / / افتتاح فرستنده سوم مشهد و شهرستان های چناران، تربت جام، فریمان، سرخس، تایباد و نیشابور /// آخرین اطلاعات در خصوص مناطق تحت پوشش فرستنده سوم همدان:شهر همدان، رزن، کبودر آهنگ، بهار، فامنین و شهرهای قهاوند، جورقان، صالح آباد، قروه درجزین ، دمق و بخشی از روستا های تابعه برنامه تلویزیونی همه ی نامزد های ریاست جمهوری در صفحه ی اصلی

دکتر پور محمدی در نامه ای ، از کامبیز اخوان صفا (مدیر سابق شبکه تماشا و اچ دی)که مسئولیت راه اندازی شبکه اچ دی را به عهده داشت قدردانی کرد .

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی معاون سیما با قدردانی از کامبیز اخوان صفا؛ که مسئولیت راه اندازی کانال HD را بر عهده داشت؛ مدیر جدید شبکه تهران را موظف به استفاده از زیرساخت کانال HD در راه اندازی شبکه تهران کرد.

متن نامه دکتر پورمحمدی معاون سیما برای آقای اخوان صفا به شرح زیر است :

جناب آقای کامبیز اخوان صفا
در راستای سیاست چابک سازی رسانه ملی و به منظور بهره برداری شبکه جدید التاسیس تهران از زیرساخت کانال HD ؛ بدین وسیله از زحمات دلسوزانه و موثر جناب عالی در راه اندازی و توسعه مطلوب این کانال؛ قدردانی می شود.


ان شالله از وجود شما که از افراد مجرب رسانه ای هستید در موقعیت مناسب استفاده خواهد شد. توفیق روزافزون شما را از خداوند بزرگ خواستارم.


امید می رود شبکه جدید تهران همگام با پیشرفت های تکنولوژی؛ با ارتقاء کمی و کیفی برنامه های شبکه در فرمت HD سطح رضایت مخاطبان را افزایش دهد.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه های دیجیتال , تلویزیون hd , شبکه تهران


تاريخ : چهارشنبه ۱۳٩٤/٦/۱۱ | ٩:٥٩ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.