/ / / افتتاح فرستنده سوم مشهد و شهرستان های چناران، تربت جام، فریمان، سرخس، تایباد و نیشابور /// آخرین اطلاعات در خصوص مناطق تحت پوشش فرستنده سوم همدان:شهر همدان، رزن، کبودر آهنگ، بهار، فامنین و شهرهای قهاوند، جورقان، صالح آباد، قروه درجزین ، دمق و بخشی از روستا های تابعه برنامه تلویزیونی همه ی نامزد های ریاست جمهوری در صفحه ی اصلی

برنامه‌های جدیدشبکه نسیم

میثم فضلعلی، مدیر گروه تولید شبکه نسیم درباره تولید برنامه‌های مختلف در این شبکه می‌گوید: دست به نقد، هاونگ و خندوانه همچنان روی آنتن است و پخش آنها تا اوایل پاییز ادامه خواهد داشت، «هاونگ» هم همین‌طور.برنامه نسیم مهارت هم با موضوع کودک‌پروری در حال تولید است.

یک مجله خبری به نام «پشت و رو» هم بتازگی روی آنتن رفته و با رویکرد طنز نگاهی به اخبار اجتماعی، فرهنگی و سیاسی دارد. این برنامه، نگاهی به شبکه‌های اجتماعی هم دارد و وقایع دنیای مجازی را به‌سمع و نظر مخاطبان می‌رساند.


پخش برنامه نسیم دانش هم بزودی آغاز می‌شود که قرار است اخبار علمی را مرور کند. فصل جدید برنامه «شب کوک» هم در قالب مسابقه و پخش آهنگ‌های درخواستی در آینده نزدیک در جدول پخش شبکه نسیم قرار می‌گیرد.

برنامه مهمونی از دیگر برنامه‌های این شبکه است که با موضوع توجه به کهنسالان از شبکه نسیم پخش خواهد شد.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه های دیجیتال , شبکه نسیم , جشنواره تابستانی


تاريخ : چهارشنبه ۱۳٩٤/٥/٢۸ | ۱٢:٤۸ ‎ق.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.