/ آخرين بروز رساني مطالب و نظرات تا ساعت /// 00:30 پنجشنبه 1395/09/11 گستره پخش رسمی شبکه های اچ دی:تمامی مراکز استان ها/// شهرستان های سرخس و فریمان و چناران و خواف و دماوند و زیباکنار و بناب /// با ما باشید پخش آزمایشی رادیو نما های دنا و همدان در فرستنده دیجیتال تهران **مصاحبه اختصاصی فناوری و تلویزیون دیجیتال با طراح هویت بصری شبکه سه و پرس تیوی و تهران اچ دی در صفحه اصلی

مدیر واحد هنری شبکه جهانی سحر از "پکیج جدید گرافیکی شبکه جهانی سحر" می‌گوید.

محسن سوهانی درباره پکیج جدید گرافیکی شبکه جهانی سحر گفت: این پکیج، توسط تیمی مجرب به سرپرستی آقای محمدحسن اصنعی طراحی شده و موارد جامعی را از جمله: لوگو و لی آت جدید، موارد متعدد و متنوع آرم استیشن و لوگو استیشن، انواع اعلام برنامه، پروژه هواشناسی، پکیج کامل خبری و ... را دربرمی‌گیرد.

همچنین سوهانی تغییر کلیت عناصر زیبایی شناسی و گرافیکی شبکه‌ی جهانی سحر در طراز استانداردهای بین المللی را رویکرد اصلی تغییرات پیش رو دانست و از تدارک برنامه های متنوع با تکنیک های نوین در واحد هنری این شبکه و در قالب های مختلف گرافیکی و انیمیشنی در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

پکیج جدید گرافیکی شبکه جهانی سحر عصر روز شنبه مورخ 3 /5 /94 برای اولین بار در استودیوی پخش سیمای آذری این شبکه افتتاح شد و بر روی آنتن رفت.

عبدالله بحر العلومی مدیر کانال رادیو و تلویزیونی آذری سحر از امکانات جدید پخش شبکه خبر داد و گفت : مخاطبان آذری شبکه سحر از هم اکنون قادر خواهند بود برنامه های این شبکه را با کیفیت پخش 16:9 دریافت کنند.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه های دیجیتال , شبکه سحر


تاريخ : دوشنبه ۱۳٩٤/٥/٥ | ۱٠:۱٠ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.