/ آخرين بروز رساني مطالب و نظرات تا ساعت /// 18:00 دوشنبه 1395/09/29 گستره پخش رسمی شبکه های اچ دی:تمامی مراکز استان ها/// شهرستان های سرخس و فریمان و چناران و خواف و دماوند و زیباکنار و بناب /// دریافت ۱۵ رادیونما استانی در فرکانس 482 فرستنده تهران سریال فرار از زندان هر شب ساعت 23 از شبکه نمایش با ما همراه باشید

مدیر واحد هنری شبکه جهانی سحر از "پکیج جدید گرافیکی شبکه جهانی سحر" می‌گوید.

محسن سوهانی درباره پکیج جدید گرافیکی شبکه جهانی سحر گفت: این پکیج، توسط تیمی مجرب به سرپرستی آقای محمدحسن اصنعی طراحی شده و موارد جامعی را از جمله: لوگو و لی آت جدید، موارد متعدد و متنوع آرم استیشن و لوگو استیشن، انواع اعلام برنامه، پروژه هواشناسی، پکیج کامل خبری و ... را دربرمی‌گیرد.

همچنین سوهانی تغییر کلیت عناصر زیبایی شناسی و گرافیکی شبکه‌ی جهانی سحر در طراز استانداردهای بین المللی را رویکرد اصلی تغییرات پیش رو دانست و از تدارک برنامه های متنوع با تکنیک های نوین در واحد هنری این شبکه و در قالب های مختلف گرافیکی و انیمیشنی در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

پکیج جدید گرافیکی شبکه جهانی سحر عصر روز شنبه مورخ 3 /5 /94 برای اولین بار در استودیوی پخش سیمای آذری این شبکه افتتاح شد و بر روی آنتن رفت.

عبدالله بحر العلومی مدیر کانال رادیو و تلویزیونی آذری سحر از امکانات جدید پخش شبکه خبر داد و گفت : مخاطبان آذری شبکه سحر از هم اکنون قادر خواهند بود برنامه های این شبکه را با کیفیت پخش 16:9 دریافت کنند.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه های دیجیتال , شبکه سحر


تاريخ : دوشنبه ۱۳٩٤/٥/٥ | ۱٠:۱٠ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.