/ / / افتتاح فرستنده سوم مشهد و شهرستان های چناران، تربت جام، فریمان، سرخس، تایباد و نیشابور /// آخرین اطلاعات در خصوص مناطق تحت پوشش فرستنده سوم همدان:شهر همدان، رزن، کبودر آهنگ، بهار، فامنین و شهرهای قهاوند، جورقان، صالح آباد، قروه درجزین ، دمق و بخشی از روستا های تابعه برنامه تلویزیونی همه ی نامزد های ریاست جمهوری در صفحه ی اصلی

مدیرعامل برج میلاد تهران از اتمام پروژه نصب آنتن‌های مخابراتی در برج طی دو ماه آینده خبر داد.

به گزارش (ایسنا)، علیرضا شریفی با اشاره به اجرای پروژه نصب آنتن های مخابراتی در برج میلاد توسط هیاتی آلمانی صورت می‌گیرد گفت: پروژه نصب دکل آنتن مخابراتی طی چند ماه گذشته توسط شرکت آلمانی آغاز شد و در حال حاضر نیز به مراحل پایانی خود نزدیک می شود.

وی ادامه می دهد: بر اساس آخرین اطلاعات، مجریان پروژه در حال انتقال کابل ها هستند و پیش بینی می شود که در 2 ماه آینده این پروژه به اتمام برسد.

بنابراعلام سایت شهرداری تهران، برج میلاد در یکی از 5 نقطه مرتفع شهر تهران واقع شده و قرار است از دکل تلویزیونی آن برای پرتاب پترن‌های تصویری استفاده شود تا تمام خلل و فرج شهر را پوشش دهد. از آن جا که تهران پستی و بلندی‌های بسیاری دارد و این امر موجب می شود تا بخش عمده‌ای از نقاط تهران با نقطه کور به لحاظ امواج مخابراتی مواجه شود، پترن های برج میلاد مانند چتر باز همه این خلل و فرج ها را پوشش می‌دهد. ضمن اینکه این آنتن‌ها 360 درجه از فضا را تحت پوشش قرار می دهد و عملی شدن آن موجب افزایش کیفیت تصویر کل تهران از کوهپایه‌های البرز تا دشت ورامین و از بین‌رفتن تمامی نقاط کور تلویزیونی تهران می شود.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: صدا و سیما , فرستنده دیجیتال


تاريخ : دوشنبه ۱۳٩٤/٤/٢٢ | ۱٢:۳٦ ‎ق.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.