/ / / افتتاح فرستنده سوم مشهد و شهرستان های چناران، تربت جام، فریمان، سرخس، تایباد و نیشابور /// آخرین اطلاعات در خصوص مناطق تحت پوشش فرستنده سوم همدان:شهر همدان، رزن، کبودر آهنگ، بهار، فامنین و شهرهای قهاوند، جورقان، صالح آباد، قروه درجزین ، دمق و بخشی از روستا های تابعه لیست تمام فیلم های سینمایی نوروز 96 +سه شنبه آخر سال در صفحه اصلی و صفحه ویژه نوروز قرار گرفت

شبکه سلامت سیما بر اساس وظایف و ساختار ابلاغ شده، با هدف چابک سازی و ارتقاء سطح کیفی برنامه‌ها و فعالیت‌های سازمانی و با رویکرد سلامت و تندرستی، تغییراتی در ساختار خود به وجود آورده است.

به گزارش خبرگزاری فارس، تغییرات ساختاری شبکه با رویکرد سلامت و با شعار «شبکه سلامت، شبکه نشاط و تندرستی» از اسفند ماه 93 آغاز شده است، این شبکه با حذف و ایجاد و ادغام گروه ها و مدیریت های ستادی، ساختار جدید سازمانی خود را ایجاد کرده است.

 


بر این اساس گروه‌های برنامه‌ساز سلامت معنوی، اجتماعی و خانواده، محیط زیست و واحدهای ستادی امور عمومی، روابط عمومی و تامین برنامه از شبکه حذف شده‌اند و گروه‌های بهداشت و درمان، تغذیه و تولید و فنی به روال گذشته به فعالیت خود ادامه می‌دهند.
همچنین مطابق ساختار جدید، مدیریت آرشیو، مدیر امور مالی، مدیر طرح و برنامه و مدیر اطلاعات و برنامه ریزی به صورت مستقل تعیین و به فعالیت خواهند پرداخت.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه های دیجیتال , شبکه سلامت


تاريخ : چهارشنبه ۱۳٩٤/٢/٢ | ٩:٠٥ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.