/ آخرين بروز رساني مطالب و نظرات تا ساعت /// 18:00 دوشنبه 1395/09/29 گستره پخش رسمی شبکه های اچ دی:تمامی مراکز استان ها/// شهرستان های سرخس و فریمان و چناران و خواف و دماوند و زیباکنار و بناب /// دریافت ۱۵ رادیونما استانی در فرکانس 482 فرستنده تهران سریال فرار از زندان هر شب ساعت 23 از شبکه نمایش با ما همراه باشید

شبکه چهار سیما در راستای وظایف ابلاغ شده به منظور چابک‌سازی و ارتقاء سطح کیفی برنامه‌ها و فعالیت‌های سازمانی با رویکرد علم و فرهنگ، تغییراتی در ساختار خود ایجاد کرد

به گزارش سرویس تلویزیون و رادیو ایسنا، بر اساس تغییراتی که از بهمن ماه سال 93 آغاز شده است، این شبکه با حذف، ایجاد و ادغام گروه‌ها و مدیریت‌های مختلف، ساختار جدید سازمانی خود را به‌روز کرد.

 

در این میان گروه‌های "مستند"، "فیلم و نمایش"، "معارف و اندیشه دینی"، "سیاسی" و "فرهنگی اجتماعی" و واحدهای "امور عمومی"، "امور اداری"، "پیام نما" و "روابط عمومی" حذف شده‌اند.

همچنین مطابق با ساختار جدید، ضمن ادامه فعالیت گروه دانش، گروه‌های "فرهنگ و اندیشه"، "ادب و هنر" و "تاریخ" به ساختار شبکه علم و فرهنگ اضافه شده‌اند تا در راستای سیاست‌های ابلاغی در امر مهم برنامه سازی اقدام کنند.

مدیریت‌های "طرح، برنامه و نظارت" و "آرشیو وکتابخانه" به ترتیب به "مدیریت طرح و برنامه" و "مدیریت آرشیو" تغییر عنوان داده‌اند.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه های دیجیتال , شبکه4


تاريخ : چهارشنبه ۱۳٩٤/٢/٢ | ۱۱:٠۳ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.