آفتاب مهربانی با حدود 210 دقیقه برنامه زنده در بخش ها ی متنوع و گوناگون به خصوص دعوت از میهمانان و هنرمندان مختلف در روز عید فطر میهمان خانه های شما خواهد بود.

این برنامه در روز عید سعید فطر ساعت 05:00 به وقت اروپای مرکزی از جام جم 1 ، ساعت 22:30 دقیقه به وقت مرکز آمریکا از جام جم 2 و ساعت 13:00 به وقت سیدنی از جام جم 3 پخش می شود .

ویژه برنامه " ماه نو " نیز کاری است از گروه اجتماعی و خانواده که در دو قسمت ، جمعه و شنبه شب 18 و 19 مرداد از شبکه های جام جم پخش می شود .

این برنامه ها در بخش های جذاب و متفاوت از جمله گفتگو با کارشناسان فرهنگی با محوریت آیین های رمضان ، اجرای بخش های هنری (موسیقی سنتی ، نمایش پانتومیم و خیمه شب بازی و ... ) و ارائه میان برنامه هایی از حال و هوای عید در میان بینندگان شبکه تدارک دیده شده است .

اجرای این برنامه ها را آقایان مسعود روشن پژوه ، احسان پور اسد و علی زندی فر بر عهده دارند .

در برنامه جمعه از مسعود کابوس خواننده سنتی ، علی نفری خواننده پاپ ، بهرام ریحانی در بخش اجرای نمایش سنتی ، غلامرضا آغاسی به عنوان شاعر و هوشنگ جاوید کارشناس آیین های ایرانی دعوت به عمل آمده است .

و همچنین در برنامه شنبه جمشید عزیز خانی خواننده محلی به زبان کردی ، مجید رضا زاده خواننده پاپ و سعید خلج خواننده سنتی حضور داشته و امین وحیدی به همراه مجتبی دربندی نمایش ستی خیمه شب بازی را اجر اخواهند کرد .

ماه نو شنبه و یکشنبه (18 ، 19 مرداد) ساعت 20:00 به وقت اروپای مرکزی و مرکز آمریکا از جام جم 1 و 2 و ساعت 19:15 دقیقه شنبه و یک شنبه ( 19 ، 20 ) مرداد به وقت سیدنی از جام جم 3 پخش می شود .


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه های صدا و سیما , ماه رمضان


تاريخ : چهارشنبه ۱۳٩٢/٥/۱٦ | ۱:٥۳ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.