/ آخرين بروز رساني مطالب و نظرات تا ساعت /// 18:00 دوشنبه 1395/09/29 گستره پخش رسمی شبکه های اچ دی:تمامی مراکز استان ها/// شهرستان های سرخس و فریمان و چناران و خواف و دماوند و زیباکنار و بناب /// دریافت ۱۵ رادیونما استانی در فرکانس 482 فرستنده تهران سریال فرار از زندان هر شب ساعت 23 از شبکه نمایش با ما همراه باشید
رادیوی انگلیسی زبان «ندای اسلام» مرکز قم در رادیو انگلیسی برون مرزی ادغام شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، محمد اخگری معاون برون مرزی صدا و سیما گفت: با این اقدام از ظرفیت علمی و معنوی شهر مقدس قم برای تبلیغ اسلام ناب محمدی برای مخاطبان رادیو استفاده بیشتری خواهد شد.

 

وی با اشاره به اهمیت و ضرورت آشنایی مخاطبان غربی با منابع اصیل و دست اول اسلامی گفت: در هم افزایی و ادغام رادیو ندای اسلام با رادیو انگلیسی از این پس رادیو انگلیسی به صورت 24 ساعته روی ماهواره، اینترنت، موبایل و موج کوتاه و اف ام در برخی مناطق منابع دست اول اسلام برای مخاطبان نشر می‌شود.

اخگری در ادامه با اشاره به عملکرد رادیوها و تلویزیون‌های معاونت برون مرزی درباره بازتاب پیام رهبری مقام معظم رهبری به جوانان اروپایی و آمریکای شمالی گفت: رسانه‌های برون مرزی به عنوان خط مقدم رسانه ملی در عرصه بین الملل وظایف خطیری را بر عهده دارند و نامه مقام معظم رهبری به جوانان اروپا و آمریکای شمالی نقشه راه رسانه‌های برون مرزی برای معرفی اسلام را مشخص کرد.

در ادامه این مراسم همچنین از زحمات و تلاش‌های دو تن از مدیران بازنشسته معاونت عبدالحسین خفاجی مدیر سابق شبکه رادیویی عربی و آفریقایی و احمد روحانی مدیر سابق رادیو عبری با اهدای لوح تقدیر قدردانی شد.

در پایان این مراسم همچنین مراسم قرعه کشی «حدیث بیداری» به مناسبت ایام دهه فجر انجام و 22 نفر از همکاران معاونت برون مرزی به قید قرعه انتخاب شدند.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه های دیجیتال , رادیو


تاريخ : چهارشنبه ۱۳٩۳/۱۱/٢٩ | ۱۱:٥٤ ‎ق.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.