رادیوی انگلیسی زبان «ندای اسلام» مرکز قم در رادیو انگلیسی برون مرزی ادغام شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، محمد اخگری معاون برون مرزی صدا و سیما گفت: با این اقدام از ظرفیت علمی و معنوی شهر مقدس قم برای تبلیغ اسلام ناب محمدی برای مخاطبان رادیو استفاده بیشتری خواهد شد.

 

وی با اشاره به اهمیت و ضرورت آشنایی مخاطبان غربی با منابع اصیل و دست اول اسلامی گفت: در هم افزایی و ادغام رادیو ندای اسلام با رادیو انگلیسی از این پس رادیو انگلیسی به صورت 24 ساعته روی ماهواره، اینترنت، موبایل و موج کوتاه و اف ام در برخی مناطق منابع دست اول اسلام برای مخاطبان نشر می‌شود.

اخگری در ادامه با اشاره به عملکرد رادیوها و تلویزیون‌های معاونت برون مرزی درباره بازتاب پیام رهبری مقام معظم رهبری به جوانان اروپایی و آمریکای شمالی گفت: رسانه‌های برون مرزی به عنوان خط مقدم رسانه ملی در عرصه بین الملل وظایف خطیری را بر عهده دارند و نامه مقام معظم رهبری به جوانان اروپا و آمریکای شمالی نقشه راه رسانه‌های برون مرزی برای معرفی اسلام را مشخص کرد.

در ادامه این مراسم همچنین از زحمات و تلاش‌های دو تن از مدیران بازنشسته معاونت عبدالحسین خفاجی مدیر سابق شبکه رادیویی عربی و آفریقایی و احمد روحانی مدیر سابق رادیو عبری با اهدای لوح تقدیر قدردانی شد.

در پایان این مراسم همچنین مراسم قرعه کشی «حدیث بیداری» به مناسبت ایام دهه فجر انجام و 22 نفر از همکاران معاونت برون مرزی به قید قرعه انتخاب شدند.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه های دیجیتال , رادیو


تاريخ : چهارشنبه ۱۳٩۳/۱۱/٢٩ | ۱۱:٥٤ ‎ق.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.