/ / / افتتاح فرستنده سوم مشهد و شهرستان های چناران، تربت جام، فریمان، سرخس، تایباد و نیشابور /// آخرین اطلاعات در خصوص مناطق تحت پوشش فرستنده سوم همدان:شهر همدان، رزن، کبودر آهنگ، بهار، فامنین و شهرهای قهاوند، جورقان، صالح آباد، قروه درجزین ، دمق و بخشی از روستا های تابعه لیست تمام فیلم های سینمایی نوروز 96 +سه شنبه آخر سال در صفحه اصلی و صفحه ویژه نوروز قرار گرفت

فرستنده متوسط قدرت دیجیتال شهرستان نهبندان و تعدادی از روستاهای بخش مرکزی این شهرستان افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی؛ با راه اندازی ایستگاه علی آباد نهبندان که طی مراسمی با حضور استاندار، مدیرکل صدا و سیمای خراسان جنوبی و  مسئولان محلی در روز دوشنبه 14مرداد ماه برگزار شد، اهالی شهرستان نهبندان و تعدادی از روستا های بخش مرکزی این شهرستان با جمعیت حدود 21 هزار نفر از شبکه های دیجیتال بهره مند می شوند.

 مدیرکل مرکزخراسان جنوبی در این مراسم از راه اندازی 3 ایستگاه فرستنده دیجیتال در شهرستان های سربیشه، درمیان و حاجی آباد تا پایان سال خبر داد و گفت: با افتتاح این ایستگاه ها جمعیت بهره مند از شبکه های دیجیتال به 80 درصد خواهد رسید.

اعتبار هزینه شده برای راه اندازی این فرستنده حدود 5/5 میلیارد ریال است.

همچنین سامانه ارسال تصاویر، صوت و اخبار مکتوب از طریق اینترنت با عنوان اف تی پی در شهرستان نهبندان با هزینه حدود 38 میلیون تومان به بهره برداری رسید. با راه اندازی این سامانه تصاویر، صوت و اخبار مکتوب در کمترین زمان ممکن به واحد اطلاعات و اخبار صدا وسیمای خراسان جنوبی ارسال می شود.

لازم به ذکر است این طرح به صورت آزمایشی در شهرستان های طبس، قائن، نهبندان، زیرکوه و بشرویه نیز با هزینه 600 میلیون تومان راه اندازی شده است.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه های دیجیتال , فرستنده دیجیتال , افتتاح , شهر های دیجیتالی


تاريخ : سه‌شنبه ۱۳٩٢/٥/۱٥ | ۱٢:٠٤ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.