خبرگزاری شبستان: برنامه اذان گاهی قرار با رویکرد اجتماعی و معارفی و با محوریت مسجد با هدف ترویج سبک زندگی ایرانی و اسلامی و معرفی ائمه جماعات و نخبگان مسجدی از امروز بر روی آنتن شبکه افق می رود

الهه بهبودی، تهیه کننده برنامه اذان گاهی "قرار" از پخش این برنامه از امروز 25 بهمن بر روی آنتن شبکه افق خبر داد و به خبرنگار حوزه مسجد و کانون های مساجد خبرگزاری شبستان گفت: برنامه اذان گاهی "قرار" که با رویکرد معارفی و اجتماعی تهیه شده است در 180 قسمت 56 دقیقه ای پخش می شود.

وی محوریت اصلی این برنامه را در مورد مساجد دانست و بیان کرد: هدف از این برنامه ترویج سبک زندگی ایرانی و اسلامی با محوریت مسجد است و تلاش می شود در این برنامه جایگاه مسجد در زندگی مردم و گسترش تاثیرات مسجد در روابط اجتماعی تبیین شود

بهبودی گفت: در برنامه اذان گاهی "قرار" هر هفته به یک موضوع پرداخته می شود. هر موضوع دارای شش زیر موضوع است که هر روز توسط کارشناسان برنامه در مورد موضوع هفته و زیر موضوع مباحثی برای مخاطبان بیان می شود.

تهیه کننده برنامه "قرار" به موضوعاتی که در این برنامه توسط کارشناسان مورد بحث قرار می گیرد، اشاره کرد و ادامه داد: حیات مسجدی، مسجد و انقلاب اسلامی، جایگاه امام جماعت در مسجد، رابطه ماموم با امام جماعت، ویژگی های نمازگزار طراز، همسایه مسجدی، دوستی های مسجدی، کارهای دسته جمعی در مسجد، اقتصاد و امورخیریه در مسجد و سیاست در مسجد از موضوعات مورد بحث در این برنامه است.

وی به دیگر بخش های این برنامه اشاره کرد و گفت: دراین برنامه سعی شده است از افراد مسجدی به عنوان حضار دعوت شده در برنامه استفاده شود. گزارش مستند، قرار آسمانی( معرفی ائمه جماعات برگزیده)، ابرهای بی قرار( معرفی نوجوانان مسجدی)، قرار ملاقات( معرفی مامومین مسجدی) و پخش نماز های جماعت مساجد تهران از دیگر بخش های این برنامه است.

برنامه اذان گاهی "قرار" به تهیه کنندگی الهه بهبودی هر روز از ساعت 17:30 تا 18:30 از شبکه افق پخش می شود.

 

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه های دیجیتال , شبکه افق


تاريخ : شنبه ۱۳٩۳/۱۱/٢٥ | ۱:٤٠ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.