فعالیت شبکه های جدید ماهواره ای که برخی با نام ائمه اطهار برنامه پخش می کنند به تازگی رونق گرفته است.

نکته جالب اینکه این شبکه ها اغلب از آمریکا و انگلیس برنامه های خود را به اصطلاح روی آنتن می برند اما با در نظر داشتن ادعای آنان برای تبلیغ و ترویج فرهنگ حقیقی شیعه هرگز در راه فعالیت خود با مشکل خاصی روبرو نشده اند.

نکته جالب تر آنکه این شبکه مدعی بدون ارائه سندی از مراجع تقلید ، مدام از بینندگان خود می خواهد که وجوهات شرعی ، ثلث سهم امام و نذورات خود ار در قالب کمکهای نقدی برای خرید استودیو ! در کربلا به حساب این شبکه واریز کنند


از جمله این شبکه ها ، شبکه ای به نام امام حسین تی وی است که متاسفانه در روز عاشورای حسینی با زشت ترین صورت ممکن عزارداری سالار شهیدان را برای مخاطبان نمایش داد.


امام حسین تی وی بدون در نظر داشتن اجماع اغلب علمای شیعه در مخالفت با اقدام ناشایست قمه زنی بارها در زیرنویس های خود از قول یک روحانی بلندپایه اعلام کرد که قمه زنی در روز عاشورا بسیار امر پسندیده ای است و تصاویری از قمه زنی در حرم حضرت امام حسین(ع) را به نمایش گذاشت.

متاسفانه شبکه امام حسین تی وی نیز که در بانک های انگلیس حساب اندوخته دارد ! به این موضوع دامن می زند و قمه زدن را دارای توجیه می داند و بر این موضوع که اغلب علما! بر مجاز بودن ان تاکید دارند تبلیغ می کند.

این در حالی است که بسیاری از رسانه های غربی از تصاویر خشن این اقدام ناشایست برای ضدتبلیغ علیه شیعیان استفاده می کنند.
 
کافی است عبارت عاشورا را در گوگل به انگلیسی تایپ نمایید تا بدانید عاشورا با چه پیامی به جهانیان منتقل می شود.
پایان قسمت اول
 ادامه دارد...
این مطلب به درخواست بازدیدکنندگان محترم این وبلاگ تهیه شده است.

تهیه و تنظیم :فناوری و تلویزیون دیجیتال

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ماهواره


تاريخ : سه‌شنبه ۱۳٩۳/۱٠/٢۳ | ۱٠:۱۱ ‎ق.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.