سرخوشان، اسماء الحسنی، دیار امید، تنهاییم، شیدا، کتاب دار، کتابخونه، کتابخانه، من راهیم و هوای پرواز، عناوین آهنگ‌های تولیدی جدید مرکز موسیقی و سرود صداوسیماست.

به گزارش سرویس تلویزیون و رادیو ایسنا، آهنگ "سرخوشان" بر اساس یک ملودی قدیمی با تنظیم جابر اطاعتی، شعری از اسماعیل امینی، صدای عبدالحسین مختاباد با موضوع عارفانه تهیه و تنظیم شده است .آهنگ "اسماءالحسنی"با آهنگسازی و تنظیم رحمت الله وطن دوست با صدا و  اجرای مشترک حسن صفری و گروه کُر با موضوع نیایش تهیه شده است . آهنگ "دیار امید"با آهنگسازی امیر حسین کهکشان با تنظیم راشا تقی‌پور، شعری از پونه نیکوی در قالب پاپ تنظیم و ضبط شده است .

آهنگ "کتاب دار" با آهنگسازی وتنظیم فرهاد برنجان با شعری از محمد عبدالحسینی باصدای ستار سهرابی . ،آهنگ "کتابخونه "با آهنگسازی و تنظیم ایمان جعفری پویان با شعری از زهره محمد زمانی با اجرای گروه کُر کودک. ،آهنگ" کتابخانه"با آهنگسازی و تنظیم احسان غلامی بیرقدار با شعری از اسماعیل امینی با صدای محمد مهدی ساوه که این سه آهنگ اخیر در قالب ارکسترال وپاپ تولید شده است ، آهنگ "تنهائیم" با آهنگسازی بهروز علی پناهی با تنظیم شهرام رکوعی با شعری از اسماعیل امینی با صدای مهدی یغمایی ،آهنگ "شیدا" با آهنگسازی و تنظیم مسعود پیروی با شعری از اسماعیل امینی.آهنگ "من راهیم" با آهنگسازی امیر عظیمی، شعر و صدای سیامک عباسی و آهنگ "پرواز"با آهنگسازی بهروز علی پناهی، تنظیم رحمت اله وطندوست با شعری از کیومرث مرادی و صدای فریبرز اللهیاری در قالب پاپ و ارکسترال آهنگ های تولیدی و جدید مرکز موسیقی وسرود صداوسیماست


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: صدا و سیما


تاريخ : یکشنبه ۱۳٩٢/٥/۱۳ | ۱۱:٢٥ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.