مدیر تامین برنامه شبکه نمایش از انتخاب فیلم و سریال‌های ایران و جهان برای پخش هر روزه از شبکه نمایش خبر داد.

 محمد حسام پور، در رویکرد جدید شبکه نمایش به عنوان شبکه فیلم و سریال مخاطبین شبکه می توانند روزانه 4 فیلم سینمایی و 4 سریال از شبکه نمایش به تماشا بنشینند.

وی در مورد برنامه ها و اقدامات جدید این شبکه گفت: در کنداکتور جدید شبکه نمایش باکس پخش از 8 ساعت به 12 ساعت افزایش  پیدا کرد و هر باکس سریال و فیلم یکبار در روز تکرار می شود.

وی ادامه داد: به دلیل استقبال مخاطبان از باکس سینما کلاسیک  که با نقدهای مسعود فراستی از اول تیرماه ۱۳۹۳پخش آن شروع شده بود  مانند گذشته هر شب ساعت 1 بامداد ادامه دارد و تکرار آن روز بعد ساعت 14 خواهد بود.

حسام پور در مورد باکس های شبکه نمایش اینگونه توضیح داد:  باکس ساعت 23 همانند گذشته به پخش فیلم های جذاب و جدید اختصاص دارد و تکرار آن ساعت 7 صبح روز بعد است. همچنین ساعت 22 به باکس پخش سریال ایسان که از شبکه تماشا پخش می شد اختصاص دارد و تکرار آن روز بعد و ساعت 10 صبح خواهد

بود. باکس ساعت 20 به پخش فیلم های سینمایی خانوادگی اختصاص یافته که تکرار آن روز بعد ساعت 11 صبح است.

وی ادامه داد: ساعت 19 به پخش سریال خانواده  کرانخورد اختصاص داشته که تکرار آن ساعت 9 صبح روز بعد است. همچنین ساعت 17 باکس تله فیلم به روی آنتن می رود که تکرار آن ساعت 5 صبح روز بعد خواهد بود. ساعت 15 سریال «پنج روز» و ساعت 13 باکس سریال روزگار جوانی  پخش می شود که تکرار این برنامه ها به ترتیب ساعات 4 و  3 صبح  روز بعد خواهد بود.

روز چهارشنبه بیست وششم آذر ۱۳۹۳ ، پخش برنامه‌های شبکه تماشا متوقف شد و شبکه تماشا با شبکه نمایش ادغام شد و

از این  پس، ادامه برنامه های این شبکه از طریق شبکه نمایش دنبال می شود.

جدول پخش سریال شبکه نمایش

http://digitaltv2.persianblog.ir/post/238/

 


 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه های دیجیتال , شبکه نمایش


تاريخ : شنبه ۱۳٩۳/۱٠/٦ | ۱:٢٧ ‎ق.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.