/ / / افتتاح فرستنده سوم مشهد و شهرستان های چناران، تربت جام، فریمان، سرخس، تایباد و نیشابور /// آخرین اطلاعات در خصوص مناطق تحت پوشش فرستنده سوم همدان:شهر همدان، رزن، کبودر آهنگ، بهار، فامنین و شهرهای قهاوند، جورقان، صالح آباد، قروه درجزین ، دمق و بخشی از روستا های تابعه برنامه تلویزیونی همه ی نامزد های ریاست جمهوری در صفحه ی اصلی

 

ادغام شبکه ها

گسل هایی که از زلزله رسانه ملی سرافراز بیرون آمدند

به گزارش فناوری و تلویزیون دیجیتال موضوع ادغام در حالی بعنوان اولین برنامه تیم مدیریت جدید بر رسانه ملی با حذف شبکه تماشا سیما کلید خورد که پیش تر مسئولین از حذف شبکه های بازار ، سلامت ، مستند ، افق و نسیم و ادغام انها در شبکه های دیگر خبر داده بودند اما در مرحله اجرا گویا تیغ تیم جدید تنها گردن نازک شبکه تماشا را برید . بنا به اعلام رسمی مسئولین تیم جدید از حذف شبکه های مستند ، نسیم و افق بطور کامل چشم پوشیده اند و شبکه های دیگر نیز بنا به اعلام پورمحمدی مبنی بر این که دیگر ادغامی صورت نخواهد گرفت ، از دایره ادغام خلاص شده اند . البته احتمال حذف بدون ادغام شبکه های بازار و سلامت طبق منطق وجود دارد و هنوز تکلیف این دو شبکه و مدیریت اینده ایشان مشخص نشده است .

گفتنی است حذف شبکه تهران ( ایریب 5 ) از فرستنده برخی استانها ( قم و خوزستان و احتمالا مشهد مقدس ) نیز موجب میشود که بتوان شبکه تهران را نیز یکی از آسیب دیدگان زلزله مدیریت جدید سیما دانست .

 

 

 

منتظر نظرات شما عزیزان هستیمموضوعات مرتبط:

برچسب‌ها:


تاريخ : چهارشنبه ۱۳٩۳/۱٠/۳ | ۱:٥٥ ‎ب.ظ | نويسنده : مهدی مقصودی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.