محل استقرار برخی گروه های ثابت صدا و سیمای جمهوری اسلامی در راهپیمایی روز قدس در تهران مشخص شد .

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی روز جمعه صد ها گروه خبری و تولیدی در مسیرهای مختلف راهپیمایی روز قدس به انعکاس حماسه سیاسی مردم ایران خواهند پرداخت.    

 

واحد های سیار و گروه های تصویر بردار و ضبط رادیویی در مسیر راه پیمایی بطور دائم تصاویر و مصاحبه های رادیویی راه پیمایی کنندگان را برای پخش از شبکه های مختلف رادیویی و تلویزیونی ارسال می کنند تا برنامه های زنده و ویژه ای که برای این روز تدارک دیده شده مخاطبان رسانه ملی را از حال و هوای راه پیمایی روز قدس آگاه کنند . واحد های مستقر در مسیر راهپیمایی هم به طور مداوم برای شبکه های خود تصویر و گزارش زنده از این حضور ارسال خواهند کرد . شبکه یک سیمای جمهوری اسلامی واحد حود را در چهار راه ولی عصر مستقر کرده است .اینم واحد سیار با حضور مجریان و گزارشگران خود شور مردم را در حمایت از مردم فلسطین منعکس می کند . شبکه دو واحد ثابت خود را در تقاطع خیابان های انقلاب و ابوریحان رو به روی پارک دانشجو مستقر کرده و گزارش های خود را از این مکان ارسال می کند .شبکه سه نیز با تجهیزات ارسال تصاویر و تهیه گزارش خود در میدان فلسطین جلوی مسجد امام صادق ( ع ) مستقر است .شبکه تهران در چهار راه انقلاب تقاطع فلسطین ایستگاه تلویزیونی خود را برپا کرده است . شبکه خبر با سه واحد سیار در خیابان قدس ، میدان انقلاب و خیابان انقلاب تقاطع وصال و طالقانی روز پر کاری را برای عوامل فنی خود در انعکاس راه پیمایی روز قدس رقم زده است و شبکه های سحر و کوثر در خیابان انقلاب بین وصال و فلسطین مستقر شده اند . شبکه العالم در خیابان وصال جنب پمپ بنزین ایستگاه خود را دایر کرده است و شبکه پرس تی وی نیز در خیابان انقلاب پایگاه ثابت تهیه و ارسال تصاویر دارد . این شبکه ها علاوه بر ایستگاه های ثابت خود گروه های سیاری هم در بین مردم دارند تا بتوانند گوشه های جذاب و صحنه های نابی از راه پیمایی روزه داران تهرانی برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین تهیه و پخش کنند . علاوه بر شبکه های تلویزیونی ، شبکه های رادیویی نیز واحد های سیار و ثابتی در مسیر راه پیمایی دایر کرده اند . این گروه ها از ساعات اولیه راه پیمایی روز قدس مخاطبان رادیو را از اتفاقات و اخبار مربوط به راه پیمایی آگاه می کنند . ده ها واحد  سیار خبری نیز در طول راهپیمایی و هنگام برگزاری نماز جمعه سرگرم تهیه گزارش و مصاحبه از راه پیمایان خواهند بود تا در بخش های مختلف خبری گزارش های مفصلی از این حماسه تهیه و پخش کنند .

مراکز صدا و سیما در استان های مختلف کشور نیز با استقرار واحد های سیار و ثابت در روز قدس سهم مهمی در انعکاس این حماسه عظیم برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین و محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی خواهد داشت . گزارش هایی که از مراکز مختلف صدا و سیما تهیه می شود در طول زمان برگزاری راه پیمایی روز قدس در برنامه های زنده شبکه های استانی و سراسری قابل مشاهده است . این گزارش ها همچنین در بخش های خبری پخش خواهد شد


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: صدا و سیما , پخش زنده


تاريخ : پنجشنبه ۱۳٩٢/٥/۱٠ | ٥:٢٠ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.