شبکه نمایش این هفته فیلم‌هایی از سینمای ایران، هنک‌کنگ، آمریکا و انگلستان را در جدول پخش خود قرار داده است.

به گزارش روابط عمومی شبکه نمایش، در بخش سینمای ایران که هر روز ساعت 19 از شبکه نمایش پخش می‌شود، فیلم‌های یک روز به‌یادماندنی به کارگردانی عباس مرادیان، مسابقه ازدواج فیلمی از سهیل موفق، آقای الف به کارگردانی علی عطشانی، حنا اثری از افشین صادقی، مثل یک خواب فیلمی از رضا غفاری‌اعتبار و برگشت‌ناپذیر اثری از امیراحمد انصاری از شنبه تا پنجشنبه پخش خواهد شد. فیلم در جستجوی ماوریکس روز جمعه ساعت 19 پخش می‌شود.

شبکه نمایش هر شب ساعت 21 مروری بر آثار یک سینماگر دارد. در هفته جاری این بخش به نمایش آثار سینمایی جکی چان، ستاره رزمی‌کار سینمای هنگ‌کنگ اختصاص دارد. به‌ترتیب از امروز تا جمعه فیلم‌های جنجال در شهر، آقای نازنین، من کی هستم؟، استاید با پنجه‌های شکسته، کونگ‌فوکار زبل، اژدهای دوقلو و پرندگان و گناهکاران در جدول پخش شبکه نمایش قرار گرفته است.

ساعت 23 هر شب زمان پخش فیلم‌های جذاب و حادثه‌ای شبکه نمایش است که این هفته به ترتیب فیلم‌های حقیقت محض، خواستگاری، محموله، مضروب، گمشده، 2012 و صخره زرد از این شبکه پخش خواهد شد. بخش سینما کلاسیک نیز در این هفته در ساعت یک بامداد پخش خواهد شد و فیلم‌های تفنگ‌های بزرگ، صدای بلند، هیچ چیز بجز دردسر، خونه شاگرد، پتسی، بی‌نظم منظم و بساز بفروش در طول هفته پخش خواهد شد.باگامری بستنی‌فروش، افسانه سامورایی، رویای نیپل، جوان برگردان و خواستگاری از دیگر فیلم‌هایی است که در هفته جاری از شبکه نمایش پخش خواهد شد.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه های دیجیتال , شبکه نمایش , فیلم سینمایی


تاريخ : شنبه ۱۳٩۳/٧/۱٩ | ۱:٢٦ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.