/ آخرين بروز رساني مطالب و نظرات تا ساعت /// 18:00 دوشنبه 1395/09/29 گستره پخش رسمی شبکه های اچ دی:تمامی مراکز استان ها/// شهرستان های سرخس و فریمان و چناران و خواف و دماوند و زیباکنار و بناب /// دریافت ۱۵ رادیونما استانی در فرکانس 482 فرستنده تهران سریال فرار از زندان هر شب ساعت 23 از شبکه نمایش با ما همراه باشید

مدیر شبکه ورزش سال 93 را به واسطه در پیش بودن بسیاری از رویدادهای مهم ورزشی در سطح جهان و آسیا برای شبکه ورزش سال مهمی ارزیابی کرد و ادامه داد: شبکه ورزش امسال با انعکاس بسیاری از مسابقات مهم، به بلوغ رسانه‌ای خواهد رسید و تلاش می‌کنیم تا مخاطبان را راضی نگه داریم.

به گزارش سرویس تلویزیون و رادیو ایسنا، صادقی - مدیر شبکه ورزش سیما - در آستانه‌ دومین سالگرد شبکه ورزش گفت: شبکه ورزش سیما از جمله شبکه‌های تازه‌تاسیس است که با استفاده از نیروهای متخصص و کارآمد، رویدادهای مهمی را پوشش و در معرض دید مخاطبان قرار داده است. با راه‌اندازی این شبکه بخش قابل توجهی از نیازهای نسل جوان امروز کشور در حوزه ورزش تامین شد.

وی افزود: پخش زنده مسابقات کم‌نظیر فرمول یک، لیگ بسکتبال اروپا، المپیاد ورزشی، فوتبال‌های اروپا، والیبال و فوتبال ساحلی بین قاره‌ای جهان و سایر رویدادهای مختلف ورزشی دنیا و همچنین پخش زنده مسابقات مختلف داخلی، شبکه ورزش را به شبکه‌ای پرتحرک، پویا، همگام با رویدادهای روز ایران و جهان تبدیل کرده است.

مدیر شبکه ورزش سیما اظهار کرد: در طول یک سال گذشته با تولید برنامه‌های موفقی چون فوتبال 120، لیگ یک، آن‌سوی نیمکت، حرکت از نو، میدان، روزی روزگاری، روح پهلوانی، موج روز به روز مخاطبان بیشتری یافت و آمار پیامک‌های چشمگیر این برنامه‌ها نوید بخش روزهای خوش‌آینده است.

صادقی ادامه داد: صداوسیما برای پوشش مسابقات فوتبال جام جهانی 2014 طبق روال گذشته برنامه‌های بسیاری را تدارک دید، شبکه ورزش سیما نیر به عنوان شبکه‌ای تخصصی برنامه‌های مختلفی را تولید و پخش کرد.

وی درخصوص برنامه‌های جام جهانی اعلام کرد: فوتبال همیشه جذاب و پرحاشیه بوده و به یک نیاز اجتماعی تبدیل شده است در این راستا، شبکه ورزش نیز برای جذب و رضایت مخاطبان، تلاش مضاعفی کرد و در برنامه‌هایی مانند «یک جهان یک جام» به پخش زنده 13 مسابقه پرداخت. ویژه برنامه‌های غیره‌منتظره، برازوکا و جام 20 نیز اخبار، اطلاعات، حاشیه‌ها و نقد و تحلیل مسابقات جام جهانی را در اختیار بینندگان قرار داد.

مدیر شبکه ورزش در پایان تاکید کرد: شبکه ورزش، شبکه‌ای است که مردم شریف ایران در آینده نزدیک بیشتر از آن خواهند شنید؛ چرا که، همکارانم برآنند تا با استفاده از تجربه‌های قبلی رویدادها و اتفاقات ورزشی را به بهترین شکل به مخاطبان عرضه کنند.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه های دیجیتال , شبکه ورزش


تاريخ : یکشنبه ۱۳٩۳/٤/٢٩ | ٤:۳٤ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.