سه مستند جدید و جذاب « مکان های رام نشدنی » ، « بچه های شگفت انگیز» و « اسرار تمدن های باستان » سه شنبه و چهارشنبه این هفته ، هشتم و نهم مرداد ماه به روی آنتن می روند.

 « مکان های رام نشدنی» به کارگردانی تاد هرمان نمایشگر طبیعت بکر و دست نخورده ی قاره آمریکاست و بیابانها ، جنگل ها و آبهای این قاره را به تصویر می کشد. این مستند جذاب سه شنبه و چهارشنبه این هفته ، ساعت 18 از شبکه مستند پخش می شود.

 قسمت اول « بچه های شگفت انگیز » نیز  که در سه قسمت 60 دقیقه ای آماده شده است ، سه شنبه این هفته ، ساعت 21 به روی آنتن می رود. این مستند محصول سال 2011 جهان به زندگی نوزادان حیوانات نایاب ، نادر و بسیار زیبا می پردازد . این مستند درباره‌ی عجایب حس مادری و فرزندی حیوانات و روش‌های اعجاب‌انگیز پرورش نوزاد حیوانات تهیه شده است و به سراغ حیواناتی می‌رود که غریزه مادری را به گونه جالبی در ذات خود بروز می‌دهند.

«اسرار تمدن‌های باستان» نیز چهارشنبه ساعت 23:15 از شبکه مستند پخش می شو و به پنج تمدن بسیار بزرگ چین، مصر، یونان، اینکا و هندوستان می‌پردازد و پرده از اسرار آنها برمی‌دارد. رازهای تمدن باستان در این مستند مورد بررسی قرار می‌گیرند. این مستند محصول کره جنوبی است.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه های دیجیتال , شبکه مستند


تاريخ : دوشنبه ۱۳٩٢/٥/٧ | ۳:٥۱ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.