/ / / افتتاح فرستنده سوم مشهد و شهرستان های چناران، تربت جام، فریمان، سرخس، تایباد و نیشابور /// آخرین اطلاعات در خصوص مناطق تحت پوشش فرستنده سوم همدان:شهر همدان، رزن، کبودر آهنگ، بهار، فامنین و شهرهای قهاوند، جورقان، صالح آباد، قروه درجزین ، دمق و بخشی از روستا های تابعه لیست تمام فیلم های سینمایی نوروز 96 +سه شنبه آخر سال در صفحه اصلی و صفحه ویژه نوروز قرار گرفت

با پخش برنامه­ «برگ سبز»، بخش ویژه کشاورزی در شبکه بازار راه‌اندازی شد.

 

به گزارش سرویس تلویزیون و رادیو ایسنا، بخش ویژه کشاورزی با هدف تحقق اقتصاد مقاومتی و دستیابی به خودکفایی اقتصادی و امنیت غذایی راه‌انداری شد.

 در این بخش ویژه، فعالیت‌های حوزه­ پر دامنه­ کشاورزی و ظرفیت‌های کشور در عرصه­ زراعت، باغداری، دامداری و طیور، شیلات، تجهیزات و لوازم کشاورزی، صنایع مرتبط با این بخش‌ها وجنگل‌ها و مراتع از طریق ساخت برنامه‌های تولیدی تبیین خواهد شد.

 بنا بر همین گزارش، بخش ویژه کشاورزی که با مساعدت وزارت جهاد کشاروزی در این شبکه تلویزیونی راه‌اندازی شده همه روزه در دونوبت، ساعت (13:30 تا 14) و ساعت ( 19 تا 20:30 ) جمعاً به مدت دو ساعت در جدول پخش برنامه‌های شبکه بازار قرار گرفته است.


این وقت متناسب با اوقات فراغت مخاطبان اصلی این بخش یعنی کشاورزان عزیز تنظیم شده که البته برای سایر مخاطبان نیز مناسب است.

براساس اعلام روابط عمومی شبکه بازار، روز شنبه 14 تیر93 با پخش برنامه‌ی مستند گزارشی برگ سبز، پخش برنامه‌های بخش ویژه کشاورزی با آرمی خاص در شبکه بازار آغاز شد.

بینندگان این شبکه مخصوصا کشاورزان می‌توانند با تنظیم گیرنده های خود بر روی شبکه تلویزیونی بازارمسائل مربوط به آموزش ، اطلاع‌رسانی و آگاهی بخشی، موفقیت‌ها و هرآنچه درحوزه کشاورزی به آن نیاز دارند را در بخش ویژه کشاورزی دریافت کنند.

شبکه تلویزیونی بازار از طریق گیرنده‌های دیجیتال وماهواره ایران ست(بدر) قابل دریافت است.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه های جدید , شبکه بازار , شبکه کشاورزی


تاريخ : دوشنبه ۱۳٩۳/٤/۱٦ | ٥:٢٢ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.