/ آخرين بروز رساني مطالب و نظرات تا ساعت /// 18:00 دوشنبه 1395/09/29 گستره پخش رسمی شبکه های اچ دی:تمامی مراکز استان ها/// شهرستان های سرخس و فریمان و چناران و خواف و دماوند و زیباکنار و بناب /// دریافت ۱۵ رادیونما استانی در فرکانس 482 فرستنده تهران سریال فرار از زندان هر شب ساعت 23 از شبکه نمایش با ما همراه باشید

با راه‌اندازی فرستنده‌های جدید دیجیتال مردم شهرستان سروآباد می‌توانند از 20 کانال تلویزیونی و 20 کانال رادیویی استفاده کنند.

مسعود روحانی در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران‌(ایسنا)، منطقه کردستان، اظهار کرد: با حمایت های مسئولان استانی و نماینده سروآباد و مریوان در مجلس نهم شورای اسلامی شبکه دیجیتال در شهرستان سروآباد به صورت آزمایشی راه‌اندازی شد.

 

وی افزود: در حال حاضر شبکه دیجیتال در این شهرستان به طور آزمایشی راه اندازی شده و مراحل تست را می گذراند که در صورت عدم مشکلات فنی ظرف روزهای آتی به طور رسمی افتتاح خواهد شد

فرماندار سروآباد تصریح کرد: هم اکنون با راه‌اندازی این فرستنده‌های دیجیتال مردم شهرستان سروآباد می توانند از 20 کانال تلویزیونی و 20 کانال رادیویی استفاده کنند.

روحانی به آثار مخرب ماهواره بین کانون گرم خانواده‌ها اشاره کرد و راه‌اندازی سامانه دیجیتال پخش برنامه‌های صدا و سیما را گامی مثبت برای خنثی کردن شبکه‌های ضد دینی و فرهنگی بیگانگان دانست.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه های دیجیتال , دیجیتال کردستان , افتتاح , فرستنده دیجیتال


تاريخ : شنبه ۱۳٩۳/۳/۳۱ | ۱٢:٤٦ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.