مدیر شبکه سلامت با بیان اینکه هیچگونه تبلیغات بازرگانی در شبکه سلامت وجود ندارد، اظهار کرد: این شبکه تنها شبکه‌ای است که از ابتدای راه‌اندازی تاکنون تبلیغات و پخش بازرگانی نداشته است.

آبتین مهدی‌پور - مدیر شبکه سلامت - در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس تلویزیون و رادیو خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، در پاسخ به این پرسش که در این شبکه تا چه میزان تلاش می‌شود از تبلیغات سالم استفاده شود‌؟ توضیح داد: شبکه سلامت از ابتدای راه‌اندازی تاکنون هیچگونه تبلیغاتی نداشته است. اگر هم قرار باشد روزی تبلیغات داشته باشد به ویژه تبلیغات مواد غذایی، آرایشی‌ و بهداشتی تلاش خواهیم کرد ترازی از کالاهای سالم را به جامعه معرفی کنیم نه اینکه به این صورت باشد که شرکت‌های تولیدکننده بخواهند صرفا منافعی داشته باشند.

وی تاکید کرد: در پخش تبلیغات تلاش خواهیم کرد منافع مردم را در تبلیغ کالای سالم ببینیم.

در بخش دیگری از این گفت‌وگو مدیر شبکه سلامت سیما درباره‌ی همکاری این شبکه با سازمان حفاظت از محیط زیست توضیح داد: کار مشترکی را با این سازمان آغاز کرده‌ایم که اولین کار در قالب انیمیشن صورت پذیرفت این انیمیشن که مربوط به پیام‌های محیط زیستی است که از شبکه سلامت سیما به روی آنتن می‌رود؛ البته این انیمیشن از شبکه‌های دیگر نیز قرار است پخش شود.

وی در این زمینه خاطرنشان کرد: تصورم این است که در بقیه شبکه‌ها هم این کار را پخش کنیم و این اقدام قدم موثری است برای اینکه گام‌های دیگر را نیز برداریم. از انیمیشن‌های کوتاه گرفته تا برنامه‌های مستند و همچنین تولید برنامه‌های نمایشی را در دستور کارمان خواهیم داشت. در این راستا می‌توانیم در فرهنگسازی حفاظت از محیط زیست قدم‌های خوبی برداریم.

وی در پایان گفت‌وگوی خود اظهار کرد: پس از کارهای انیمیشنی تلاش می‌کنیم در قالب برنامه‌های مستند و نمایشی این کار را ادامه دهیم.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه های دیجیتال , شبکه سلامت


تاريخ : شنبه ۱۳٩۳/۳/۳۱ | ۱٢:٤٤ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.