/ / / افتتاح فرستنده سوم مشهد و شهرستان های چناران، تربت جام، فریمان، سرخس، تایباد و نیشابور /// آخرین اطلاعات در خصوص مناطق تحت پوشش فرستنده سوم همدان:شهر همدان، رزن، کبودر آهنگ، بهار، فامنین و شهرهای قهاوند، جورقان، صالح آباد، قروه درجزین ، دمق و بخشی از روستا های تابعه لیست تمام فیلم های سینمایی نوروز 96 +سه شنبه آخر سال در صفحه اصلی و صفحه ویژه نوروز قرار گرفت

با حضور معاون توسعه و فناوری سازمان صدا و سیما بهره برداری از سامانه پخش دیجیتال  در 5 فرستنده  از این استان آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، دکتر عسگری در آیین افتتاح این فرستنده ها گفت : با راه اندازی 5 فرستنده دیجیتال تلویزیونی و 4 فرستنده رادیویی اف ام که امروز در شهرهای الیگودرز ، بیرانشهر ، دوود و خرم آباد و الشتر راه اندازی شد 110 هزار نفراز ساکنان این مناطق از دریافت صدا و تصویر دیجیتال بهره مند شدند.

 

معاون توسعه و فناوری رسانه افزود : با راه اندازی این سامانه ها ، ضریب پوشش دیجیتال در لرستان از 82 درصد به 88 درصد افزایش می یابد که فراگیری آن معادل 1 میلیون و پانصد هزار نفر از جمعیت استان لرستان است . وی گفت : برای راه اندازی این سامانه ها 11 میلیارد ریال هزینه شده است. هم اکنون در لرستان 20 شبکه تلویزیونی دیجیتال و 19 شبکه رادیویی دریافت می شود.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه های دیجیتال , افتتاح , دیجیتال لرستان


تاريخ : چهارشنبه ۱۳٩۳/۳/٢۸ | ٩:٤٦ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.