/ / / افتتاح فرستنده سوم مشهد و شهرستان های چناران، تربت جام، فریمان، سرخس، تایباد و نیشابور /// آخرین اطلاعات در خصوص مناطق تحت پوشش فرستنده سوم همدان:شهر همدان، رزن، کبودر آهنگ، بهار، فامنین و شهرهای قهاوند، جورقان، صالح آباد، قروه درجزین ، دمق و بخشی از روستا های تابعه برنامه تلویزیونی همه ی نامزد های ریاست جمهوری در صفحه ی اصلی
شبکه نمایش این هفته در بخش مرور آثار کارگردانان و بازیگران مطرح سینما که ساعت 21 پخش می‌شود، چند فیلم از جکی چان را پخش می‌کند.

به گزارش روابط عمومی شبکه نمایش، این شبکه امشب فیلم شائولین را پخش می‌کند که جکی چان در آن نقش اصلی را بازی می‌کند. فیلم نشان فرداشب پخش می‌شود و فیلم استاد مبارز برای دوشنبه شب در نظر گرفته شده است. افسانه، انقلاب چین، در قلمرو ممنوعه و اژدها می‌آید هم به ترتیب از سه‌شنبه تا جمعه از شبکه نمایش پخش می‌شود.

شبکه نمایش برای ساعت 19 که فیلم‌های دنباله‌دار را در نظر گرفته از امروز تا سه‌شنبه فیلم‌های سریع و خشن را تقدیم علاقه‌مندان می‌کند. این شبکه برای چهاردهم خرداد ساعت 19 فیلم بوسیدن روی ماه را تدارک دیده و روزهای پنجشنبه و جمعه هم قربانی سیاست و دنیای وارونه را پخش می‌کند. فیلم صنوبر ساخته مجتبی راعی هم پانزدهم خرداد ساعت 17 به نمایش درمی‌آید. علاقه‌مندان به سینمای کودک می‌توانند فیلم بی بی‌چلچله، ساخته کیومرث پوراحمد را ساعت 17 امروز تماشا کنند. در این فیلم داوود رشیدی نقش اصلی را بازی می‌کند.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه های دیجیتال , شبکه نمایش


تاريخ : شنبه ۱۳٩۳/۳/۱٠ | ۱۱:٤۱ ‎ق.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.