قائم مقام رییس سازمان صداوسیما گفت: تا پایان سال جاری 95 درصد مناطق مختلف کشور از سیستم دیجیتال بهره‌مند خواهند شد و بیش از 21 شبکه با کیفیت بالا در اختیار مردم قرار خواهد گرفت.

به گزارش سرویس تلویزیون و رادیو خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، حجت‌الاسلام موسوی‌مقدم در بازدید از فرستنده پرقدرت مادیان کوه سنقر و کلیایی افزود: تا پنج سال گذشته بیش از 80 درصد نیازمندی‌های رسانه‌ای از خارج از کشور تامین می‌شد، اما امروز با بهره‌گیری از دانش بومی بیش از 85 درصد نیازمندی‌های رسانه‌ای در داخل کشور تامین می‌شود.

معاون رییس سازمان صداوسیما با بیان اینکه امروز جنگ به حوزه رسانه‌ها منتقل شده است، گفت: در دنیا دو تفکر بزرگ یعنی دینداری و معنویت‌گرایی به پرچمداری انقلاب اسلامی ایران در مقابل تفکر لیبرال دموکرات با نگاه مادی گرایی به پرچمداری آمریکا و غرب در عرصه رسانه‌ای با هم درگیرند.

موسوی مقدم افزود: علیرغم سرمایه‌گذاری غرب و آمریکا در راستای ترویج و نشر اهداف خود از طریق ماهواره‌ها و رسانه‌های مکتوب و فضاهای سایبری و مجازی، برای دور کردن انسان‌ها از ارزش‌ها و باورها، کشش جوانان به معنویت و ارزش‌های دینی و معنوی در حال گسترش است و ایران اسلامی در حوزه رسانه فعالانه حضور دارد.

نماینده مردم سنقرو کلیایی در مجلس شورای اسلامی نیز با اشاره به برخورداری مردم این شهرستان از ظرفیت بالای فرهنگی، گفت: مردم سنقر و کلیایی انتظار دارند که پوشش رسانه ملی در این شهرستان تقویت شود.

محمد ابراهیم محبی از تلاش‌ها و زحمات مدیر کل صداوسیمای مرکز کرمانشاه قدردانی کرد.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه های دیجیتال , فرستنده دیجیتال , صدا و سیما


تاريخ : شنبه ۱۳٩۳/٢/٢٧ | ۱۱:۱٥ ‎ق.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.