/ آخرين بروز رساني مطالب و نظرات تا ساعت /// 18:00 دوشنبه 1395/09/29 گستره پخش رسمی شبکه های اچ دی:تمامی مراکز استان ها/// شهرستان های سرخس و فریمان و چناران و خواف و دماوند و زیباکنار و بناب /// دریافت ۱۵ رادیونما استانی در فرکانس 482 فرستنده تهران سریال فرار از زندان هر شب ساعت 23 از شبکه نمایش با ما همراه باشید

معاون سیما پس ازآغاز بکار سراسری شبکه نسیم از مخاطبان خواست این شبکه را از خود بدانند و با آن همراهی کنند

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی  دکتر علی دارابی پس از افتتاح رسمی شبکه نسیم با اعلام اینکه ضرورت شادی و نشاط و همچنین پر کردن اوقات فراغت و سرگرمی در جامعه امری بسیار ضروری است تاکید کرد : باید برنامه‌های تلویزیونی شادی و نشاط بیشتری داشته باشند.

 وی سپس با اشاره به استقبال مردم از شبکه نسیم یادآور شد: طی مدتی که شبکه نسیم به عنوان تنها شبکه طنز تلویزیون پخش آزمایشی خود را آغاز کرده، مخاطبان زیادی را جذب خود کرده است ، بویژه در بخش نسیم استان‌ها که برنامه‌ای است مربوط به گویش‌ها و لهجه‌های مختلف استان‌ها .

 دارابی پس از افتتاح رسمی شبکه نسیم در گفت‌و‌گویی تلویزیونی حاضر شد و خطاب به بینندگان شبکه نسیم گفت: از آنجایی که شبکه نسیم به عنوان شبکه طنز، یک شبکه دو سویه است ، بینندگان می‌توانند عکس‌های خانوادگی، مسافرت و تصاویر جالب و دیدنی‌شان را برای شبکه نسیم ارسال کنند تا آن‌ها را در این شبکه نشان به نمایش بگذاریم و به نوعی در گردش کار شبکه نسیم سهیم باشند .

 دارابی همچنین خاطرنشان کرد : درتلاش هستیم تا بتوانیم در عین حال که ساعات مفرحی را برای بینندگان فراهم می‌کنیم در لابه‌لای برنامه‌های این شبکه بخشی از مهارت‌های زندگی و همچنین دیدنی‌های جهان و ایران را برای مخاطبان این شبکه به تصویر بکشیم .

 وی افزود : خوشبختانه در ایران مردم در روز بیش از سه ساعت از وقتشان را به تماشای تلویزیون اختصاص می‌دهند و این اقدام مسئولیت ما را در این حوزه سنگین‌تر می‌کند و نشان از اعتماد مردم به رسانه ملی است .

 دارابی با بیان اینکه شبکه نسیم همواره تلاش می‌کند برنامه‌های بیشتری را در طول سال تدارک ببیند،ادامه داد: فکر می‌کنم این شبکه بتواند از این پس با برنامه‌های بهتر و بیشتر موجودیت خود را در میان خانواده‌های ایرانی ثبت و ضبط کند.

معاون سیما در پایان سخنانش از تمام همکاران رسانه‌ای و همچنین مردم که در افتتاح شبکه نسیم از ابتدا تا انتها این شبکه را همراهی کردند تشکر کرد.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه های دیجیتال , شبکه نسیم , افتتاح


تاريخ : شنبه ۱۳٩۳/٢/٢٠ | ۱۱:٥۱ ‎ق.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.