شبکه نسیم پس از پایان پخش آزمایشی خود هر هفته در برنامه "شب کوک " موسیقی پاپ و سنتی پخش می کند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، باربد بابایی کارگردان برنامه از تولید برنامه "شب کوک " با رویکرد موسیقی پاپ و سنتی برای شبکه نسیم خبر داد.
وی گفت: "شب کوک " برنامه ای ترکیبی با آیتم های متنوع است که مخاطبان در آن حضوری پررنگ خواهند داشت. پخش آهنگ های درخواستی و گزارش های مردمی نمونه هایی از مشارکت بینندگان است.


بابایی اضافه کرد: در بخشی از برنامه به میان مردم می رویم و یادی از آهنگ های خاطره انگیز و نوستالژی خواهیم داشت. گزارشگر ما از مردم می خواهد تا قطعه ای از آهنگی که با آن خاطره دارند را بخوانند و پس از آن ترانه در برنامه پخش می شود.
دعوت از هنرمندان و ورزشکارانی که به نوعی وارد دنیای موسیقی نیز شده اند آیتم دیگری بود که این کارگردان برنامه های تلویزیونی به آن اشاره کرد و افزود: در این قسمت از مدعوین می خواهیم تا تجربیات خود را در زمینه دنیای موسیقی با مخاطبان برنامه به اشتراک گذارند.
بابایی از معرفی تازه کارهای عرصه موسیقی کشور در برنامه "شب کوک "  خبر داد و گفت: این برنامه محفلی است برای جوانانی که به تازگی وارد عرصه موسیقی شده اند و در آن تلاش می کنیم علاقه مندان به این هنر با زیر و بم کار موسیقی آشنا شوند.

برنامه "شب کوک " به تهیه کنندگی هادی دمیرچی و با اجرای امیر غفارمنش هر هفته به مدت 30 دقیقه روی آنتن شبکه نسیم می رود. مجید دمیرچی و مازیار کوپیدار به عنوان مدیر تولید و مدیر تصویربرداری گروه را همراهی می کنند.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه های دیجیتال , شبکه نسیم , افتتاح


تاريخ : دوشنبه ۱۳٩۳/٢/۱٥ | ۸:٠٠ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.