شبکه ورزش اولین جشن یک سالگی خود را فردا با حضور روسای فدراسیون‌ها و ورزشکاران موفق سال گذشته در رشته‌هایی از جمله فوتبال، والیبال، کشتی و وزنه‌برداری و هم‌چنین اعضای فوتسال بانوان که موفق به کسب مقام در سال گذشته شده‌اند، برگزار می‌کند.

در این ویژه برنامه مجریان، کارشناسان و اصحاب رسانه که در حیطه ورزش فعالیت می‌کنند نیز حضور دارند.

به گزارش خبرنگار سرویس تلویزیون و رادیو خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، شبکه ورزش که از بیست و ششم اسفند ۱۳۹۰ شروع به پخش آزمایشی خود کرد، از ۲۸ تیر ماه ۱۳۹۱ با حضور محمود احمدی‌نژاد، رییس جمهور افتتاح رسمی شد.

اکنون مدیریت این شبکه بر عهده‌ی فرشاد صادقی است.

این شبکه از روز دهم مرداد ماه ۱۳۹۱ در استان‌ها هم قابل دریافت شد و تا نصب فرستنده سوم در استان ها، روی فرستنده دوم گرفت.

شبکه ورزش فعالیت آزمایشی خود را ابتدا با شش ساعت برنامه در روز و پخش مستندهای المپیک، تاریخچه مسابقات جام جهانی، مستندهای آموزشی در زمینه ورزش و پوشش برخی مسابقات آغاز کرد و هم اکنون پخش‌های آن به صورت ۲۴ ساعته است.

خبر فوری 

علی پورکیانی، از تهیه‌کنندگان ویژه برنامه جشن یکسالگی شبکه ورزش گفت: اولین سالگرد تاسیس شبکه ورزش امشب مصادف با شب ولادت امام حسن (ع) برگزار می‌شود، به همین دلیل ما از ساعت 19 تا یک بامداد با ویژه‌برنامه‌ای متفاوت مهمان خانه مخاطبان می‌شویم. اجرای این برنامه به‌عهده رضا جاودانی است.

وی افزود: لوکیشن این برنامه در موزه بانک ملی واقع در چهارراه استانبول بوده و قرار است در آن میزبان مهمانان ویژه‌ای باشیم. پورکیانی گفت: در این مراسم با روسای فدراسیون‌ها و ورزشکاران موفق که سال گذشته مقام کسب کرده اند، گفت‌وگو می‌کنیم.

تاریخچه شبکه ورزش

پس از اجرای سیستم پخش دیجیتال و گسترش این سیستم در ایران تعداد شبکه‌های سراسری افزایش یافت که در این راستا پس از افتتاح شبکه مستند، شبکه شما، شبکه بازار و شبکه نمایش، شبکه ورزش که از اول فروردین ۱۳۹۱ شروع به پخش آزمایشی خود نمود از ۲۸ تیرماه۱۳۹۱ با حضور دکترمحموداحمدی نژاد ریاست جمهوری ایران افتتاح رسمی شد. مدیریت این شبکه بر عهده فرشاد صادقی قرار دارد.

شبکه ورزش از روز ۱۰ مرداد ماه ۱۳۹۱ در استانها تا نصب فرستنده سوم روی فرستنده دوم گرفت.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه های دیجیتال , شبکه ورزش


تاريخ : دوشنبه ۱۳٩٢/٤/۳۱ | ٩:٥٧ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.