/ / / افتتاح فرستنده سوم مشهد و شهرستان های چناران، تربت جام، فریمان، سرخس، تایباد و نیشابور /// آخرین اطلاعات در خصوص مناطق تحت پوشش فرستنده سوم همدان:شهر همدان، رزن، کبودر آهنگ، بهار، فامنین و شهرهای قهاوند، جورقان، صالح آباد، قروه درجزین ، دمق و بخشی از روستا های تابعه لیست تمام فیلم های سینمایی نوروز 96 +سه شنبه آخر سال در صفحه اصلی و صفحه ویژه نوروز قرار گرفت
شبکه تلویزیونی بازار امروز 13 اردیبهشت نمایشگاه بین المللی کتاب تهران را به صورت زنده ومستقیم از مصلی امام خمینی(ره) پوشش تصویری می‌دهد.

به گزارش خبرگزاری مهر، دوربین‌های این شبکه، روز 13 اردیبهشت تصاویری از بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران را از محل مصلی امام خمینی (ره) تهران پخش می‌کند.

نمایشگاه کتاب تهران که یکی از معتبرترین نمایشگاه‌های بین المللی در سراسرجهان است، از 10 اردیبهشت آغاز شده و تا 20 اردیبهشت ادامه خواهد داشت و پس از 26 دوره موفقیت آمیز اینک 27 سالگی خود را آغازکرده است.

برنامه «نمای بازار» با استقرار دوربین‌های خود در محل نمایشگاه، ظرفیت‌های فروش، آخرین قیمت‌ها و نحوه قیمت گذاری کتاب و مسائلی از این دست را با مسئولان و بازدیدکنندگان درمیان می‌گذارد و نتیجه و ماحصل آن را برای تماشای بینندگان در دو نوبت، یکبارصبح از ساعت 11 تا 12 و باردیگر عصر ازساعت 14:30 تا 15:30 در قاب تصویربه نمایش درمی‌آورد.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه های دیجیتال , شبکه بازار


تاريخ : شنبه ۱۳٩۳/٢/۱۳ | ۳:۳٠ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.