/ آخرين بروز رساني مطالب و نظرات تا ساعت /// 18:00 دوشنبه 1395/09/29 گستره پخش رسمی شبکه های اچ دی:تمامی مراکز استان ها/// شهرستان های سرخس و فریمان و چناران و خواف و دماوند و زیباکنار و بناب /// دریافت ۱۵ رادیونما استانی در فرکانس 482 فرستنده تهران سریال فرار از زندان هر شب ساعت 23 از شبکه نمایش با ما همراه باشید
شبکه تلویزیونی بازار امروز 13 اردیبهشت نمایشگاه بین المللی کتاب تهران را به صورت زنده ومستقیم از مصلی امام خمینی(ره) پوشش تصویری می‌دهد.

به گزارش خبرگزاری مهر، دوربین‌های این شبکه، روز 13 اردیبهشت تصاویری از بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران را از محل مصلی امام خمینی (ره) تهران پخش می‌کند.

نمایشگاه کتاب تهران که یکی از معتبرترین نمایشگاه‌های بین المللی در سراسرجهان است، از 10 اردیبهشت آغاز شده و تا 20 اردیبهشت ادامه خواهد داشت و پس از 26 دوره موفقیت آمیز اینک 27 سالگی خود را آغازکرده است.

برنامه «نمای بازار» با استقرار دوربین‌های خود در محل نمایشگاه، ظرفیت‌های فروش، آخرین قیمت‌ها و نحوه قیمت گذاری کتاب و مسائلی از این دست را با مسئولان و بازدیدکنندگان درمیان می‌گذارد و نتیجه و ماحصل آن را برای تماشای بینندگان در دو نوبت، یکبارصبح از ساعت 11 تا 12 و باردیگر عصر ازساعت 14:30 تا 15:30 در قاب تصویربه نمایش درمی‌آورد.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه های دیجیتال , شبکه بازار


تاريخ : شنبه ۱۳٩۳/٢/۱۳ | ۳:۳٠ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.