پروفسور توزگن، مشاور نخست وزیر ترکیه و مدیر شبکه سلامت سیما با یکدیگر دیدار کردند.

به گزارش سرویس تلویزیون و رادیو ایسنا، در این دیدار که با حضور "پروفسور توزگن"، مشاور نخست وزیر ترکیه و مدیران شبکه سلامت صورت گرفت، پروفسور توزگن این سفر را نشانه روابط دوستانه بین دو کشور دانست و تداوم مناسبات برادرانه این دو کشور دوست و همسایه را مورد تاکید قرار داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه سلامت، مشاور نخست وزیر ترکیه و رئیس دانشگاه علوم پزشکی آنکارا به همراه هیئت همراه در راستای تبادل نظر و بررسی راهکارهای همکاری مشترک دوجانبه با مدیران شبکه سلامت سیما دیدار کردند.

پروفسور توزگن(Tuzgen) از واحدهای ستادی و تولید و فنی پخش و استودیوهای شبکه سلامت به عنوان شبکه تخصصی جمهوری اسلامی نیز دیدار داشته و در این رابطه با مدیران شبکه سلامت گفتگو و برای همکاری بیشتر مذاکره کردند.

در طول این دیدار، پروفسور توزگن از شبکه سلامت سیما، به عنوان تنها شبکه تخصصی 24 ساعته در منطقه یاد کرد و این اتفاق را به مدیران شبکه سلامت تبریک گفت.

دکتر مهدی پور در ملاقات با پروفسور توزگن مشاور نخست وزیر ترکیه، اعلام کرد که بین ایران و ترکیه مشتراک زیادی خصوصا از لحاظ دین اسلام، پیوندهای زیادی وجود دارد.

دکتر مهدی پور با تاکید بر اینکه شبکه سلامت سیما در چهار حوزه سلامت جسم، روان، اجتماعی و سلامت معنوی به برنامه‌سازی مشغول است، هنوز با توجه به اینکه شبکه سلامت یک شبکه جوان است می تواند با دیگر کشور ها در حوزه برنامه سازی خصوصا کشور دوست و همسایه ترکیه همکاری متقابل داشته باشد.

در پایان این دیدار طرفین بر لزوم انعقاد تفاهم‌نامه در زمینه همکاری‌ها و برنامه‌سازی تأکید کردند.

این نشست دو طرفه چهارشنبه، سوم اردیبهشت در شبکه سلامت سیما با حضور پروفسور توزگن مشاور نخست وزیر ترکیه و مدیران شبکه سلامت سیما برگزار شد.

"شبکه سلامت" جمهوری اسلامی ایران به عنوان نخستین شبکه تلویزیونی است که در رسانه های جهان به طور اختصاصی به حوزه سلامت می پردازد.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه های دیجیتال , شبکه سلامت , فناوری دیجیتال


تاريخ : چهارشنبه ۱۳٩۳/٢/۳ | ۱٠:٤٧ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.